Бурштин вартістю 350 тис грн, вилучений з міжнародних посилок, передали державі

Бурштин вартістю 350 тис грн, вилучений з міжнародних посилок, передали державі

Бурштин вартістю 350 тис грн, вилучений з міжнародних посилок, передали державі
Фото: Київська митниця/Facebook

Київська митниця завершила юридичні процедури для передадачі в дохід держави бурштин вартістю 350 тис грн. Дорогоцінні камені були вилучені під час спроб незаконного пересилання за кордон.

Про це повідомляє у Facebook пресслужба Київської митниці.

Для вивезення з України відправники використовували канал поштового зв’язку.

Найдорожчі з-поміж переданого, за визначенням експертів, – два бурштинові камені вагою 823 і 719 грамів вартістю понад 96 тис. грн і 84,4 тис. грн відповідно. Їх українка намагалася переслати поштою до Катару. А бурштинову брилу вагою 669 грамів і вартістю 66,4 тис. грн відправник планував переслати до ОАЕ.

Збережений від незаконного вивезення бурштин Київська митниця передає до Державного сховища дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України.

Що відомо про факти запобігання митниками вивезенню цінностей з України

З України до Канади хотіли переслати Біблію, датовану ХІХ століттям. Відправник з Одеси задекларував її як звичайну книгу.

Київські митники не допустили вивезення за кордон археологічних артефактів часів Русі IX-XIV століть. Елементи давньої зброї — 8 залізних наконечників стріл — виявили в поштовому відправленні. Посилка прямувала з Києва до США

Київська митниця запобігла незаконному вивезенню до Польщі 18 цінних старовинних монет, чотири з яких визнано культурною та історичною цінністю, а решта мають історичну цінність.

Київські митники запобігли вивезенню з України старожитностей віком до 300 років. Археологічні знахідки часів пізнього середньовіччя пересилалися як запчастини до сільгосптехніки.

Читайте також

Київська митниця вилучила військову амуніцію на майже 45 млн гривень

На Волинській митниці службові перевірки: через пункт пропуску вивезли 37 кілограмів бурштину

Вибір редакції

На початок