Київська митниця вилучила військову амуніцію на майже 45 млн гривень

Київська митниця вилучила військову амуніцію на майже 45 млн гривень

Київська митниця вилучила військову амуніцію на майже 45 млн гривень
Військова амуніція Фото: Київська митниця/Facebook

Під час перевірки законності ввезення чергової партії військової амуніції, митники встановили, що імпортер ввіз в Україну товари на суму майже 45 млн гривень. Вказувалося, що вони призначені для потреб однієї з військових частин.

Про це повідомляє пресслуба Київської митниці у Facebook.

Правоохоронці встановили, що вказана, як отримувач, військова частина документи імпортеру не видавала — відповідно засоби індивідуального захисту для військових потреб не отримувала.

"Отже документи, подані недоброчесним імпортером, були підроблені для здійснення незаконного ввезення товарів, а самі товари використані виключно для власних потреб, а не для забезпечення національної оборони держави",— йдеться у повідомленні.

У митниці поінформували, що відносно керівника українського підприємства складено 3 протоколи про порушення правил, передбачених ст. 483Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю Митного кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу в розмірі 100% вартості товарів — безпосередніх предметів порушення митних правил, що становить 44,6 млн грн.

Що відомо про діяльність Київської митниці

Київські митники вилучили автомобільні акумулятори, які намагалися ввезти в Україну, як товар для відновлення енергосистеми. Таким чином фірма хотіла уникнути сплати мита.

На Київській митниці службовий собака став на заваді спробам пересилання частин зброї у міжнародних посилках.

У двох міжнародних поштових відправленнях з Казахстану на Київській митниці виявили 5 тисяч капсул для схуднення з вмістом психотропної речовини. Препарати прямували від одного відправника з міста Астана до Києва та Чернівців.

Столичні митники виявили у міжнародному поштовому відправленні старовинні знаряддя праці часів ХІІ-XІV століть. Їх намагалися доставити із Київської області до Сполучених штатів Америки.

Наконечник списа V-IVст. до н.е., який є культурною та історичною цінністю, намагалися вивезти за кордон. Його задекларували як інструмент і хотіли переправити до Великобританії.

Київські митники не допустили вивезення за кордон археологічних артефактів часів Русі IX-XIV століть. Елементи давньої зброї — 8 залізних наконечників стріл — виявили в поштовому відправленні без жодних дозвільних документів. Посилка прямувала з Києва до США

Київська митниця запобігла незаконному вивезенню до Польщі 18 цінних старовинних монет, чотири з яких визнано культурною та історичною цінністю, а решта мають історичну цінність.

Київські митники запобігли вивезенню з України старожитностей віком до 300 років. Археологічні знахідки часів пізнього середньовіччя пересилалися як запчастини до сільгосптехніки.

Читайте також

Сигарети в очищувачі для повітря: київські митники виявили схованку

Київські митники вилучили Біблію, надруковану у 1819 році

Нічна атака дронами з боку РФ, США поставлять танки Abrams до осені. 392 день війни

Вибір редакції

На початок