За три місяці роботи херсонського сервісного центру МВС зареєстрували майже 700 авто і видали понад 900 посвідчень водія

За три місяці роботи херсонського сервісного центру МВС зареєстрували майже 700 авто і видали понад 900 посвідчень водія

Ексклюзивно
За три місяці роботи херсонського сервісного центру МВС зареєстрували майже 700 авто і видали понад 900 посвідчень водія
Херсон. Чоловік прийшов до сервісного центру МВС, 22 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

У Херсоні сервісний центр МВС відновив роботу три місяці тому, зараз надають такі ж послуги як до початку повномасштабного вторгнення. За три місяці роботи сервісного центру МВС тут зареєстрували близько 700 транспортних засобів та видали понад 900 нових посвідчень водія. Про це Суспільному розповів начальник регіонального обласного сервісного центру МВС Олександр Хоменко.

Данило Червинський прийшов до сервісного центру МВС складати іспит з теорії водіння. Зараз він працює на Укрпошті, тому, каже, водійське посвідчення йому необхідне. В автошколі навчався онлайн.

"Я протягом всієї окупації кожен день по п'ять разів іспит цей проходив. Спочатку постійно я провалював його, але зараз, останніми разами, то я завжди проходжу його", — каже Данило.

Сервісний центр МВС у Херсоні – як працюють після деокупації міста
Херсон. Місцеві жителі прийшли до сервісного центру МВС, 22 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Сервісний центр роботу у Херсоні відновив 22 грудня, в січні та лютому відкрили ще два центри в області, розповів начальник регіонального сервісного центру МВС області Олександр Хоменко.

"Основним попитом на теперішній час є перереєстрація транспортних засобів, поновлення документів, посвідчення водія, які були втрачені, викрадені рашистами. На даний час відновлена робота прийняття теоретичних іспитів з ПДР. В подальшому планується відкриття і практичного прийняття іспитів ПДР", — говорить Олександр Хоменко.

Сервісний центр МВС у Херсоні – як працюють після деокупації міста
Херсон. Місцевий житель здає водійський іспит у сервісному центрі МВС, 22 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

За словами адміністраторки сервісного центру МВС 6541 м. Херсона Дарини Будько, прийом практичних іспитів з навичок керування не ведеться через підвищену небезпеку. Але каже, треба слідкувати за сторінкою у Facebook та сайтом, і як тільки з’явиться можливість надавати таку послугу, то про це проінформують.

Василь Матковський має інвалідність. До сервісного центру прийшов замінити водійське посвідчення. Говорить, інвалідів обслуговують поза чергою, і, взагалі, ввічливі та до усіх ставляться добре.

Сервісний центр МВС у Херсоні – як працюють після деокупації міста
Херсон. Люди прийшли отримали послуги до сервісного центру МВС, 22 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Замінити водійське посвідчення старого зразка на нове прийшов і правоохоронець Олег.

"Як випала нагода, є можливість прийшов зробити заміну. Наразі служу в підрозділах поліції в Херсоні. Також працював в поліції, давно вже працюю в поліції, виконували також бойові завдання окрім безпосередніх функціональних", — каже Олег.

Також у сервісному центрі МВС зараз оформлюють автівки, які в область передали як гуманітарну допомогу. Крім цього тут проводять експертні дослідження.

"Зараз власник транспортних засобів на початку звертаються до працівників експертної служби. Ми проводимо дослідження транспортного засобу, реєстраційних документів, після чого протягом 10 діб в будь-якому сервісному центрі на території України власник може вже без транспортного засобу звернутись і провести реєстраційну операцію", — говорить заступник директора херсонського науково-дослідного центру МВС Сергій Гребенков.

Що відомо

  • З 31 січня в селищі Велика Олександрівка запрацював мобільний сервісний центр МВС. Він почав надавати послуги до відкриття стаціонарного закладу.
  • Наприкінці грудня 2022 року у Херсоні відновив роботу стаціонарний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ. У центрі можна зареєструвати чи перереєструвати авто, відновити свідоцтво про реєстрацію транспорту та обміняти чи відновити посвідчення водія.

Читайте також

Щоденні тортури та відсутність медичної допомоги. Як виглядають виявлені у Херсоні катівні російської армії

На Херсонщині окупаційна влада погрожує людям з квітня припинити виплату пенсій в разі відсутності паспорта РФ

Скорочення комендантської години та суди по колаборантах. 393 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок