Як відбувається відбудова Гостомеля, перевірили представники Програми розвитку ООН

Як відбувається відбудова Гостомеля, перевірили представники Програми розвитку ООН

Як відбувається відбудова Гостомеля, перевірили представники Програми розвитку ООН
Поїздка до Гостомеля директорки Кризового бюро ПРООН Асако Окай (в центрі), 22 березня, 2023 р. Фото: КОВА

На Київщині з робочим візитом побувала директорка Кризового бюро Програми розвитку ООН Асако Окай. Вона відвідала Гостомель, де триває комплексне відновлення житла, зруйнованого під час російського вторгнення.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Київської обласної військової адміністрації. Делегацію ООН супроводжував заступник голови КОВА Микола Бойко.

У Гостомелі на вулиці Проскурівській планується відновити 2 житлові будинки в межах реалізації проєкту UNITED24. Також у військовому містечку зносять багатоповерхові будинки, зруйновані через військову агресію РФ. Нині тривають завершальні роботи з демонтажу п’яти багатоповерхівок.

Як нагадали в КОВА, демонтаж будинків проводиться відповідно до екологічних норм. Будівельні матеріали не відвозяться і не накопичуються на сміттєзвалищах. Одразу на місці вони проходять сортування, переробку та в майбутньому будуть використані для будівництва нового житла.

Що відомо про відбудову Гостомеля на Київщині

Програма розвитку ООН здійснюватиме незалежний нагляд використання коштів на відбудову житла на Київщині, а саме реконструкцію 18 багатоквартирних будинків у межах ініціативи United24. Ідеться про відбудову житла у Бородянці, Ірпені, Гостомелі, селах Милі та Бузовій.

У Гостомелі почали роботи з демонтажу багатоповерхових будинків у військовому містечку, що було зруйноване внаслідок російської агресії.

Міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна анонсувала, що її країна допоможе відбудувати військове містечко в Гостомелі, яке зазнало суттєвих руйнувань унаслідок російської агресії. Планується відбудувати 6 житлових будинків, школу та дитячий садок.

Читайте також

ЮНІСЕФ профінансує відбудову Ірпінського ліцею №3. Коли учні зможуть сісти за парти

ЄС виділило €15 мільйонів для відбудови Макарова

Вибір редакції

На початок