Франція допоможе відбудувати військове містечко в Гостомелі

Франція допоможе відбудувати військове містечко в Гостомелі

Франція допоможе відбудувати військове містечко в Гостомелі
Міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна та голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. Фото: Олексій Кулеба/Telegram

Міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна відвідала Гостомель Київської області. Під візиту домовилася з обласною владою, що Франція допоможе відбудувати військове містечко, яке зазнало суттєвий руйнувань внаслідок російської військової агресії.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, у Гостомелі спільно Катрін Колонною та представниками компанії "Neo Eco" підписали меморандум про відбудову військового містечка.

Франція допоможе відбудувати військове містечко в Гостомелі
Міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна у Гостомелі. Фото: Олексій Кулеба/Telegram

"Місто-герой Гостомель один із найзруйнованіших населених пунктів Київщини, що потребує відновлення. Французька компанія "Neo Eco" спеціалізується на повторному використанні відходів будівництва. Раніше представники компанії вже відвідували населені пункти Київщини, що постраждали від бойових дій. А сьогодні в Гостомелі ми підписали меморандум про співпрацю", — розповів Олексій Кулеба.

Франція допоможе відбудувати військове містечко в Гостомелі
Міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна біля зруйнованої війною будівлі у Гостомелі. Фото: Олексій Кулеба/Telegram

Зокрема, планується відбудувати 6 житлових будинків, школу та дитячий садок. Пошкоджені бетонні конструкції будуть демонтовані, після чого матеріали перероблять за підтримки французької компанії і згодом зведуть нові екооб’єкти. У Гостомелі вже почався демонтаж будинків, зазначив очільник Київської ОВА.

Що відомо

  • Міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна 27 вересня прибула з візитом до Києва.
  • 30 травня нова очільниця МЗС Франції Катрін Колонна приїхала з візитом до Києва, а також відвідала Бучу.
  • Тоді стало відомо, що уряд Франції продовжить передачу Україні 155-міліметрових самохідних артилерійських установок Caesar.
  • У той же день Міністерство внутрішніх справ України отримало шість пожежно-рятувальних автомобілів та сім авто медичної допомоги уряду Франції.
  • 30 травня загинув французький журналіст Фредерік Леклерк Імофф, який робив матеріал про евакуацію в Луганській області. У Франції закликали провести "прозоре розслідування" загибелі французького журналіста.

Читайте також

Макрон закликав реформувати Радбез ООН: що пропонує французький президент

Розширення співпраці із Францією. Чим допоможуть іноземні партнери

Вибір редакції

На початок