У Броварах припиняють роботу "пункти незламності"

У Броварах припиняють роботу "пункти незламності"

У Броварах припиняють роботу "пункти незламності"
ФОТО: УНІАН

У Броварах з 23 березня припиняють роботу "пункти незламності". Це пов’язано із потеплінням, стабільною роботою систем енергозабезпечення та відсутністю відвідувачів.

Про це поінформував у своєму Telegram міський голова Ігор Сапожко.

За його словами, "пункти незламності" на території Броварської громади переводяться в режим готовності до розгортання. Водночас об’єкт "Містечко миру" на Майдані Свободи у Броварах працюватиме, як і раніше з 8.00 до 17.00, і слугуватиме як відкритий простір для дітей та дорослих.

Що відомо про "пункти незламності" на Київщині

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада 2022 року в Україні почали розгортати "пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої.

Станом на 6 лютого на Київщині діяли 440 "пунктів незламності". У Бучі з’явилась "юрта незламності". А в Ірпені запустили автобус як мобільний пункт обігріву. У центрі Переяслава на Київщині у грудні минулого року почали монтаж "містечка незламності". У березні у Броварах відкрили "Містечко миру" за проєктом італійського архітектора.

Обласна влада витратила майже 19 мільйонів гривень на облаштування "пунктів незламності" в містах та селах в Київській області. З моменту відкриття ці пункти відвідали 60 тисяч людей. З потеплінням режим роботи пунктів почали змінювати, зокрема, у Бучанській громаді 7 березня оновили графік роботи "пунктів незламності".

Читайте також

Директор київського парку просив хабар за розміщення "пункту незламності"

Вибір редакції

На початок