"Разом легше": в танковому батальйоні волинської бригади служать двоє рідних братів

"Разом легше": в танковому батальйоні волинської бригади служать двоє рідних братів

"Разом легше": в танковому батальйоні волинської бригади служать двоє рідних братів
Військовослужбовці танкового батальйону, рідні брати Дмитро і Роман. Фото: 14-та окрема механізована бригада ім. князя Романа Великого

У танковому батальйоні 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого разом служать двоє рідних братів Роман та Дмитро. Їх історію розповіли на сторінці бригади.

Різниця між братами 10 років. Молодший Роман служить у війську з 2014-го року. Старший Богдан приєднався до бригади декілька місяців тому.

Нині молодший навчає старшого повертати у стрій українські танки і лагодити "трофейну" техніку. Обоє нині служать в ремонтно-відновлювальному підрозділі волинської бригади.

Як зазначають у бригаді, Роман за майже 10 років служби в ЗСУ отримав не одне складне поранення. Зокрема і під час танкових боїв за звільнення Київщини навесні 2022-го року. Сам боєць каже: танки – його пристрасть. Свого часу він із побратимами захищав "танкову честь" України на міжнародних змаганнях "Tank Europe Challenge".

Старший Дмитро ж розповів – професійно займався велосипедним спортом. Нині ж навчається лагодити важку техніку. "Хоча в армії я людина нова, чудово розумію: від технічної справності "важковика" залежить, як він себе поведе на полі бою, а отже, життя і здоров’я наших побратимів", – говорить старший з братів.

Щодня брати намагаються виходити на зв'язок із мамою, яка чекає їх повернення додому.

"І наче все добре, але мама є мама – звісно, вона переживає, – каже Роман. – Єдине, що її хоч трохи заспокоює, це те, що ми разом, підтримуємо і в міру можливостей опікаємо один одного", – розповів Роман.

Читайте також

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок