Тактика ракетного терору Росії зазнала поразки — ГУР

Тактика ракетного терору Росії зазнала поразки — ГУР

Політ ракети, війна в Україні
Політ ракети. Фото: УНІАН

Тактика ракетного терору Росії зазнала поразки. Російські війська й далі продовжуватимуть свою тактику ракетного терору, але воєнна розвідка спостерігає збільшення інтервалів між атаками. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов повідомив в ефірі єдиного телемарафону.

“Від ракетного терору рашисти не відмовляються, але ми бачимо, що ракетний бліцкриг провалився відтоді, як і почався, хоче цей інструмент залякування й далі використовується", – сказав представник ГУР МО України.

За словами Андрія Юсова, якщо говорити про “Калібри”, “Іскандери”, “Кинджали”, то це не та зброя, якою російське військо може собі дозволити засипати Україну. Але застарілого ракетного озброєння у РФ ще багато.

“Особливо, коли йдеться про С-300 — це означає підвищення загрози для прифронтових територій, тому ми бачимо ці руйнування досі по Запоріжжю й інших містах. Але в цілому ця тактика ракетного терору вже зазнала поразки”, — сказав Юсов.

Восени 2022-го Росія регулярно почала обстрілювати енергоінфраструктуру України. У грудні через російські обстріли з ладу була виведена половина енергосистеми України. А після обстрілів 16 грудня запровадили надзвичайний стан в енергетиці.

Читайте також

Путін приїхав до окупованого Маріуполя, на Чернігівщині на полігоні загинули четверо військових. 390 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок