"Безперервний натиск": у Нацгвардії розповіли про тактику РФ на Бахмутському напрямку

"Безперервний натиск": у Нацгвардії розповіли про тактику РФ на Бахмутському напрямку

Ексклюзивно
"Безперервний натиск": у Нацгвардії розповіли про тактику РФ на Бахмутському напрямку
. Бахмут, Донецька область, Україна, 15 березня 2023 року. AP Photo / Roman Chop

Російські збройні формування дещо змінили тактику поблизу Бахмута, намагаючись залучати всі наявні підрозділи та чинити безперервний тиск на позиції Сил оборони.

Про це в ефірі телемарафону на Суспільному розповів Володимир Назаренко, заступник командира батальйону "Свобода" у складі 4-ї бригади оперативного призначення НГУ.

"Наші побратими з 4 бригади Нацгвардії, які зараз виконують задачі, успішно б’ють ворога. Про конкретні місця успіху зарано говорити. Бо це та інформація, яку не потрібно розголошувати. Загалом те, що наші побратими нам розказують, незважаючи на те, що ворог провів ротацію — частково з полігонів, частково з інших місць привезли нових одноразових дешевих солдатів, яких недовчили — ворог несе величезні втрати. На деяких ділянках їхні спроби просуватися зазнають фіаско", — зазначив він.

При цьому росіяни дещо змінили тактику на Бахмутському напрямку, зауважив Назаренко.

"Йдуть в перемішку і найманці ПВК, і мобілізовані солдати. Вони масово штурмують, великою кількістю, несуть втрати. Їхня задача, щоб цей натиск був безперервний. Вони не забирають поранених.підносять боєприпаси, нове й нове поповнення", — розповів військовий.

Приблизно таку ж тактику окупанти застосовують і на Авдіївському напрямку і загалом по всій ділянці Східного фронту, зауважив військовий.

"Ворог компенсує нестачу боєприпасів, техніки великою кількістю живої сили, піхоти. І тут треба дякувати нашим героям, які щодня по багато разів відбивають страшенні навали ворога", — підсумував він.

Читайте також

Пригожин намагається прикути увагу Росії до загрози українського контрнаступу — ISW

Росія не змогла зібрати сили для масштабного наступу на сході — Череватий

На початок