Житомирська спортсменка Ірина Бондар – чемпіонка Європи з вільної боротьби

. Ірина Бондар стала чемпіонкою Європи. 17 березня 2023 року. Фото: Facebook Віталія Бунечка

Житомирська спортсменка Ірина Бондар стала чемпіонкою Європі з вільної боротьби. Про це повідомляє Житомирська обласної школи вищої спортивної майстерності на сторінці в мережі Facebook.

Вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Ірина Бондар змагалася у ваговій категорії до 62 кілограмів. Золоту нагороду борчиня виборола на чемпіонаті Європи U-23 в Бухаресті 17 березня. Тренують борчиню Михайло Христосов та Анатолій Ясиневич.

Таким чином, у командному заліку жіноча збірна борчинь України завершила змагання на першому місці з сімома медалями у скарбничці.

Збірна борчинь України на чемпіонаті Європи. Фото: Facebook НОК України та олімпійська команда

Ірина Бондар займається вільною боротьбою понад шість років. У 2022 році спортсменка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з вільної боротьби серед жінок у категорії U20.

Житомирська спортсменка Ірина Бондар – чемпіонка Європи з вільної боротьби. Ірина Бондар. Фото: Facebook Житомирська ОШВСМ

Ще по темі

• "Моя мрія – олімпіада Париж-2024", – бронзова призерка чемпіонату світу з вільної боротьби житомирянка Ірина Бондар.

• Житомирянин Андрій Баленков – рекордсмен України серед чоловіків з жиму лежачи.
  • Визначили чемпіонів: у Житомирі пройшов відкритий чемпіонат області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи.