Житомирянин Андрій Баленков – рекордсмен України серед чоловіків з жиму лежачи

. Фото: Андрій Баленков, Facebook

З восьмого по 12 березня у місті Кам'янець-Подільський пройшов Чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків. Голова Федерації з пауерліфтингу в Житомирській області Андрій Баленков здобув першість та став рекордсменом серед чоловіків.

У коментарі Суспільному Андрій Баленков розповів, що Житомирщину представляли на Чемпіонаті троє спортсменів і всі повернулися з нагородами.

Андрій Баленков здобув:

• перше місце серед чоловіків у ваговій категорії до 83 кілограмів з результатом 270 кілограмів;
  • друге місце серед чоловіків в абсолютному заліку.

"Абсолютний залік – це співвідношення піднятої ваги до власної ваги спортсмена. За коефіцієнтом, я посів друге місце серед усіх чоловіків", – пояснив Андрій Баленков.

За його словами, нагороди здобули й спортсменки Житомирщини:

• Ірина Колесникова виборола срібну медаль серед жінок у ваговій категорії до 84 кілограмів;
  • Нелля Косенко здобула бронзу серед жінок у ваговій категорії до 63 кілограмів.

Андрій Баленков також розповів, що планує потрапити на Чемпіонат світу, який відбудеться наприкінці травня у Південноафриканській республіці.

"Щоб потрапити на Чемпіонат світу, потрібно зробити візу, – каже Андрій Баленков. – Найближче посольство для отримання візи розташоване у Варшаві. Отримати візу не можна через довірену особу. Потрібно прибути туди особисто, проте через воєнний стан зробити це неможливо. Сподіваюся отримати на це дозвіл. Крім цього, поїздка є дуже дороговартісною, тож починаємо збирати на це кошти".

Ще по темі

• Визначили чемпіонів: у Житомирі пройшов відкритий чемпіонат області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи.

• Спортсменка з Житомира виборола дві золоті медалі на Кубку світу з самбо.
  • Спортсменка з Житомира виборола дві золоті медалі на Кубку світу з самбо."Саме тому його підписали". Тренер "Арсенала" наголосив на важливості Олександра Зінченка після розгрому "Евертона".
  • Шість нагород вибороли на чемпіонаті України з самбо вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської міськради.