Понад пів мільйона ламп обміняли на Полтавщині: що відомо

Понад пів мільйона ламп обміняли на Полтавщині: що відомо

Понад пів мільйона ламп обміняли на Полтавщині: що відомо
Фото: Суспільне Чернігів

Понад 631 тисячу ламп розжарювання замінили на світлодіодні на Полтавщині у рамках всеукраїнського проєкту. Про це 17 березня Суспільному повідомив директор Полтавської філії "Укрпошти" Юрій Набасов.

За його словами, загалом Полтавщина отримала 872 тисячі LED-ламп. Із них роздали понад 631 тисячу, решта доступна для обміну.

У Полтаві реалізовувати проєкт почали від 30 січня. Від початку лютого це можна зробити і в райцентрах, а з 25 лютого – і в інших населених пунктах.

"Жителі селищ і сіл Полтавської області обміняли 100 тисяч старих ламп на нові енергоощадні. Зробити заміну можна у пересувних і стаціонарних відділеннях "Укрпошти" які знаходяться у громадах", – каже Юрій Набасов.

Обміняти лампи можуть українці, яким виповнилося 18 років. Для цього варто зареєструватися через застосунок "Дія" або ж прийти одразу у поштове відділення із паспортом та ідентифікаційним кодом. Обмін здійснюють одноразово. Щонайбільше п’ять справних ламп розжарювання можуть замінити на енергоощадні із цоколем двох видів.

Що відомо

  • Обмін роблять у рамках всеукраїнської програми за підтримки Європейського Союзу та Уряду України задля зменшення навантаження на енергосистему країни. Одна людина може замінити не більше п’яти ламп розжарювання.
  • Усього Україні планують надати 50 мільйонів LED-ламп із них 30 мільйонів вже закупили, розповідав раніше Суспільному директор Полтавської філії "Укрпошти" Юрій Набасов.
На початок