Модульне містечко у Полтаві: який етап зведення та коли заселять ВПО

Модульне містечко у Полтаві: який етап зведення та коли заселять ВПО

Модульне містечко у Полтаві: який етап зведення та коли заселять ВПО
Фото: Суспільне Полтава

У модульному містечку, яке монтують на території Полтавської обласної психлікарні, залишилося зробити, зокрема, благоустрій території. Про це під час відеоконференції 16 березня повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Модульне містечко у Полтаві зводять, зокрема, щоб переселити внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у закладах освіти. Це для того, аби школи і садочки могли працювати у звичному режимі, каже Дмитро Лунін.

"Зараз вже воно (містечко – ред.) змонтоване, залишилося деякі меблі доставити і зробити благоустрій. Ми плануємо, що у квітні зможемо покласти асфальт і розпочати заселення. Все залежить від того, коли погода дозволить укладання асфальтно-бетонного покриття, тобто благоустрою. Я хочу, щоб у квітні ми це зробили".

За словами начальника ОВА, у містечку буде приблизно 500 місць для проживання. Нині подали приблизно 350 заявок на поселення. Переважно це переселенці, які мешкають у Полтавській громаді, але звертатися щодо поселення можна і з інших громад регіону.

Що відомо

  • Конструкції для модульного містечка у Полтаві отримали у якості гуманітарної допомоги з Польщі.
  • Нині на Полтавщині офіційно зареєстрували приблизно 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб, повідомляв раніше начальник ОВА Дмитро Лунін.
  • Перший "зелений коридор" у Полтавську область із Сумської діяв 8 березня. Також переселенці евакуйовувались власним транспортом.
На початок