Самочинне будівництво у парку "Муромець". Прокуратура заявила позови до власників закладів

Самочинне будівництво у парку "Муромець". Прокуратура заявила позови до власників закладів

Самочинне будівництво у парку "Муромець". Прокуратура заявила позови до власників закладів
Фото: Уніан

Деснянська окружна прокуратура подала до суду 2 позови про звільнення території парку "Муромець" від самовільно збудованих споруд та приведення земельних ділянок у придатний для використання стан. Вартість земельних ділянок складає 18 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Зазначається, що територія парку "Муромець" відноситься до зон охоронюваного ландшафту та потрапляє в межі проєктного заповідання природного комплексу. Наразі прокуратура з'ясувала, що в парку без жодних правовстановлюючих документів зведено два заклади громадського харчування.

"Один з них у вигляді цілісного майнового комплексу площею понад 300 кв.м зареєстровано за товариством, інший — площею близько 90 кв.м — за приватним підприємцем",— йдеться у повідомленні.

У прокуратурі поінформували, що в інтересах територіальної громади столиці правозахисники звернулись з позовними заявами до Господарського суду Києва та Деснянського районного суду щодо скасування рішень про державну реєстрацію прав власності на ці об’єкти.

Прокурори вимагають від відповідачів повернути земельні ділянки у придатному для використання стані, тобто знести об’єкти самочинного будівництва.

Що відомо про повернення земельних ділянок у власність громад у Києві

Землю у Київському регіональному ландшафтному парку "Партизанська слава" звільнять від самовільної забудови. Господарський суд Києва задовольнив позов в інтересах столичної громади.

Територіальній громаді Києва повернули незаконно відчужену адміністративну будівлю вартістю понад 159 млн гривень. Приміщення знаходиться на проспекті Павла Тичини.

Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський.

Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень.

Територіальній громаді столиці повернуто земельну ділянку площею 1,13 га вартістю понад 110 млн грн, що розташована на проспекті Соборності у Дніпровському районі міста Києва.

Прокуратура у судовому порядку повернула столичній громаді земельну ділянку у Дарницькому районі вартістю понад 208 млн гривень. Одна з приватних фірм отримала землю в оренду площею понад 4 га на вул. Ревуцького. Планували побудувати багаторівневий паркінг, але використовували ділянку як платну автостоянку.

Читайте також

Киянина звинувачують у незаконному заволодінні нерухомістю у столиці

Не сплатив понад 7 млн гривень податків. На Київщині судитимуть директора товариства

У Києві повідомили про замінування школи. Правоохоронці перевіряють територію

На початок