У п’яти лікарнях Дніпропетровщини створять реабілітаційні центри для військових та цивільних

У п’яти лікарнях Дніпропетровщини створять реабілітаційні центри для військових та цивільних

У п’яти лікарнях Дніпропетровщини створять реабілітаційні центри для військових та цивільних
Фото: Суспільне Полтава

У п’яти лікарнях Дніпропетровщини планують створити реабілітаційні центри для військових та цивільних. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

За його словами, такі центри діятимуть у Дніпрі, Павлограді, Кам’янському та Новомосковському районі. Там зможуть обслуговувати одночасно понад 200 дорослих і 100 дітей.

"Проєкти потребують фінансування. До деяких підключаться меценати й підприємства регіону. Решту зробимо коштом області та міст", – зазначив він.

Що відомо

  • 2023 року військові й цивільні можуть проходити безоплатну реабілітацію в медичних закладах України, зокрема Дніпропетровщини. Як це зробити, в інтерв'ю Суспільному пояснила заступниця директора Східного міжрегіонального департаменту Нацслужби здоров'я України Наталія Шуліка.
  • За її словами, реабілітація у 2023-му році – це можливість відновити здоров'я усім, хто потребує, зокрема тим, хто отримав мінно-вибухові травми.
  • В амбулаторних умовах на реабілітацію одного пацієнта держава виділяє, як і раніше, 10 800 грн. Але одночасно з цим запроваджена реабілітація дорослих та дітей в стаціонарних умовах.

Читайте також

"Він 9 років на війні, вона не може завагітніти". Фахівчиня НСЗУ – про потреби бійців і медреформу на Дніпропетровщині

За рік до контакт-центру НСЗУ надійшло понад 130 скарг на лікарні Дніпропетровщини: на що скаржаться і як це вирішується

На Дніпропетровщині можуть з'явитися кластерні та надкластерні лікарні. Фахівчиня пояснила, що це означає на практиці

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок