ВПС США показали відео збиття безпілотника MQ-9 над Чорним морем

ВПС США показали відео збиття безпілотника MQ-9 над Чорним морем

Су-27 ВПС РФ
. Російський Су-27 атакує американський безпілотник MQ-9 над Чорним морем. Кадр з відео.

Європейське командування США опублікувало розсекречені кадри російського літака Су-27, який здійснює перехоплення MQ-9 ВПС США в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, 14 березня. Відео і розшифровку кадрів опублікувала Служба розповсюдження візуальної інформації Пентагону

На відео видно, як російський літак з тилу наближається до безпілотника і пролітаючи над MQ-9 випускає паливо. Коли Су-27 пролітає над MQ-9, це також порушує передачу відео. Під час першого заходу літака пропеллер дрона залишається неушкодженим.

Під час другого заходу Су-27 на MQ-9 літак знову скидає паливо на безпілотник і підлітає ближче, ніж першого разу. На 00:29 вижно як російський Су-27 зіткнувся з MQ-9, і трансляція з камери MQ-9 втрачена приблизно на 60 секунд.

Згодом камера MQ-9 відновила трансляцію і на відео видно, що один пропелер пошкоджений.

У командуванні зазначили, що це розсекречене відео було відредаговано, але події зображені в послідовному порядку.

Що відомо про перехоплений безпілотник США над Чорним морем

Зранку 14 березня два російські літаки Су-27 здійснили небезпечне перехоплення безпілотного літака розвідки, спостереження і рекогносцировки MQ-9 ВПС США, який діяв у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем.

У командуванні Військово-повітряних сил США в Європі заявили, що один з російських літаків Су-27 влучив у пропелер MQ-9, внаслідок чого американські сили були змушені збити MQ-9 у міжнародних водах.

Речник Пентагону генерал Патрік Райдер заявив, що внаслідок інциденту є певні пошкодження у російського літака.

У Міноборони РФ заявили, що американський безпілотник летів над акваторією Чорного моря в районі Кримського півострова у напрямку Державного кордону Російської Федерації.

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі повідомив, що США вжили заходів, щоб безпілотник MQ-9 Reaper, який упав у Чорне море, не потрапив у чужі руки

Читайте також

"Безрозсудна та непрофесійна поведінка": голова Пентагону прокоментував перехоплення росіянами безпілотника США

США дистанційно видалили дані з безпілотника MQ-9 Reaper перед падінням у Чорне море — CNN

На початок