У мікрорайоні Кропивницького насоси під час знеструмлень живитимуть генератори від UNICEF

У мікрорайоні Кропивницького насоси під час знеструмлень живитимуть генератори від UNICEF

У мікрорайоні Кропивницького насоси під час знеструмлень живитимуть генератори від UNICEF
Фото: Суспільне Кропивницький

Чотири генератори, які отримали як гуманітарну допомогу у Кропивницькому, встановлять на території селища Нове. Їх передали комунальному підприємству "Теплоенергетик" і використовуватимуть під час аварійних відключень електрики для роботи насосного обладнання, яке забезпечує водою жителів селища – розповів Суспільному директор підприємства Олександр Чельник.

За інформацією керівника "Теплоенергетика", отримали два дизельні генератори потужністю 200 кіловатів і по одному 150- і 100-кіловатному дизель-генератору. Водою жителів Нового забезпечує саме це підприємство: "За вимогою і умовою UNICEF ці генератори використовуватимуться виключно для забезпечення роботи системи водопостачання і водовідведення. Вони не розраховані на постійну цілодобову роботу, це джерела аварійного виробництва електроенергії. Вони можуть працювати і дві, і п’ять годин, але не цілодобово і щодня, бо швидко вичерпають свій ресурс".

Зі слів Олександра Чельника, цих генераторів вистачить, щоб забезпечити роботу свердловини та станції, де очищують, знезаражують і подають воду жителям селища: "Жителів селища – близько восьми тисяч, споживачів – чотири тисячі – це приватні особи, мешканці багатоповерхівок і приватних будинків, а також різні бюджетні установи: школи, дитячі садки, поліклініка, школа мистецтв й інші".

Генератори встановлять за два-три тижні.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок