Одеський суд переніс розгляд справ херсонських колаборантів Сальда та Стрємоусова

Одеський суд переніс розгляд справ херсонських колаборантів Сальда та Стрємоусова

Одеський суд переніс розгляд справ херсонських колаборантів Сальда та Стрємоусова
Одеса. Засідання щодо херсонських колаборантів не відбулось, 15 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Сьогодні Малиновський районний суд Одеси не розглядав справи стосовно Володимира Сальда та Кирила Стрємоусова, яких звинувачують у державній зраді. За процедурою сповіщення обвинувачених, судове засідання може відбутись лише після кількох їхніх неявок. Про це повідомили кореспонденти Суспільного.

Також за інформацією, підготовчі засідання не відбулись через відсутність у судовій залі одного із членів колегії у справі Сальда. На засідання стосовно Стрємоусова не з'явився його захисник, також третя суддя перебуває на лікарняному.

До розгляду справи Стрємоусова суд повернеться 23 березня, у разі відсутності судді – 6 квітня. На цей же день призначене судове засідання стосовно Сальда.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України і розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 24 лютого головну споруду Північно-Кримського каналу та Каховську ГЕС на території Херсонської області захопили окупанти. Каховка, Таврійськ та Нова Каховка з першого дня війни опинились в тимчасовій окупації.
  • 25 квітня у Херсоні російські військові захопили будівлю міської ради. 26 квітня під час наради вони представили свою владу. Головою обласної адміністрації призначили Володимира Сальдо, очільником міської адміністрації - Олександра Кобця.
  • З 5 липня почав працювати так званий "уряд Херсонської області". Про його створення окупаційна влада заявила після приїзду в область першого заступника керівника адміністрації президента РФ Кірієнка.
  • Під санкції уряду Японії потрапили члени окупаційної адміністрації Херсонської області: Кирило Стремоусов, Володимир Сальдо, Сергій Черевко та Тетяна Кузьмич.
  • 9 листопада у деяких росЗМІ заявили про смерть колаборанта, так званого "заступника губернатора Херсонської області" Кирила Стремоусова. Начебто він загинув в ДТП.

Читайте також

Сили оборони знищили артилерійські установки та бронетехніку на лівобережжі Дніпра

"Вирішили допомогти нашим військовим": піцерія у Херсоні частину доходів передаватиме на потреби ЗСУ

Знищена російська техніка на лівобережжі та викриття колаборантів. 385 день війни: хроніка подій на Херсонщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок