Наловили рибу майже на мільйон. На Київщині спіймали браконьєрів

Наловили рибу майже на мільйон. На Київщині спіймали браконьєрів

Наловили рибу майже на мільйон. На Київщині спіймали браконьєрів
Фото: Державна прикордонна служба України

На Київщині затримали рибалок. Вони наловили рибу на 900 тисяч гривень. На порушників очікує кримінальна відповідальність. Про це повідомила прикордонна служба України у Facebook.

На Київському водосховищі прикордонники затримали двох чоловіків, які незаконно ловили рибу за допомогою сіток. Вони встигли виловити 550 рибин різних видів, чим завдали збитків державі на 900 тисяч гривень.

Сітки та рибу вилучено. На порушників очікує кримінальна відповідальність.

Що відомо про правила рибальства та їхнє порушення на Київщині

З 1 листопада 2022 року діє заборона на вилов риби на територіях зимувальних ям у водоймах Київщини. Вона триватиме до початку нерестової кампанії 2023 року.

З 9 грудня 2022 року в Україні почали діяти нові правила любительського і спортивного рибальства. Вони враховують найкращі напрацювання країн ЄС, рекомендації профільних наукових установ України, пропозиції громадськості та інших стейкхолдерів.

У лютому 2023 року в Україні вперше запровадили заборону на вилов щуки. Цей вид прісноводних хижаків заборонять виловлювати задля успішного відновлення їхньої популяції. Обмеження діятимуть у період нересту риби із 15 лютого до 31 березня.

Читайте також

На Київщині чоловік наловив карасів на майже 100 тисяч гривень

На початок