На Одещині викрили правоохоронців, які замість затримання відбирали гроші у наркоторговців — ДБР

На Одещині викрили правоохоронців, які замість затримання відбирали гроші у наркоторговців — ДБР

На Одещині викрили правоохоронців, які замість затримання відбирали гроші у наркоторговців — ДБР
Затримання правоохоронців, як відбирали гроші у наркоторговців, Одеська область . Фото: ДБР

В Одеській області викрили правоохоронців, які вистежували торгівців наркотиками й, замість затримання, забирали у них гроші. Про це 15 березня повідомили у Державному бюро розслідувань. За даними ДБР, цим займалися двоє чинних та один колишній правоохоронці, як таким чином отримали щонайменше 4,6 млн грн. Правоохоронці, які товаришували з керівником та працівником одного з одеських поштових відділень, отримували від них інформацію про клієнтів, які можуть отримувати у посилках наркотики. Вони чекали таких клієнтів після отримання на виході.

На Одещині затримали правоохоронців, які, замість затримання, відбирали гроші у наркоторговців — ДБР
Викриття правоохоронців, які, замість затримання, відбирали гроші у наркоторговців, Одеська область. Фото: ДБР

Погрожуючи притягненням до кримінальної відповідальності за зберігання та продаж наркотиків, правоохоронці вимагали із затриманих гроші, зокрема, до 10 тисяч доларів. Інколи зупиняли й людей, які отримували в посилках не наркотики, а електронні сигарети: проте їм правоохоронці також погрожували відповідальність за нібито розповсюдження наркотиків.

На Одещині викрили правоохоронців, які, замість затримання, відбирали гроші у наркоторговців — ДБР
Затримання правоохоронців, які, замість затримання, відбирали гроші у наркоторговців, Одеська область. Фото: ДБР

Також, за даними ДБР, інколи правоохоронці проводили у людини, яка отримала посилку, незаконний обшук та крім хабаря забирали гроші. В одному з епізодів, крім 10 тисяч доларів за уникнення відповідальності, вони викрали у чоловіка ще 100 тисяч доларів.

Правоохоронцям та їх спільнику повідомили про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 146-1, ч. 2 ст. 162, ч. 5 ст. 185, ч. 4 ст. 189 КК У, ч. 3 ст. 368 КК України) та наразі тримають під вартою без права внесення застави та з відстороненням від посад. За скоєне їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок