Українські солдати закінчили тренування з траншейних боїв у Британії

Українські солдати закінчили тренування з траншейних боїв у Британії

Українські солдати закінчили тренування з траншейних боїв у Британії
Українські військові на навчаннях з ведення траншейних боїв у Великій Британії. Фото: Telegram / Олександр Павлюк

Новобранці ЗСУ завершили тренування з ведення траншейних бойових дій під керівництвом інструкторів Сухопутних військ Австралійських сил оборони. Про це повідомив перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

Він зазначив, що тренування відбувалися в реалістичних умовах у рамках базової загальновійськової підготовки у Великій Британії під керівництвом інструкторів операції "Куду" 5-го батальйону Королівського австралійського полку 1-ї бригади Сухопутних військ Австралійських Сили Оборони.

"Під час навчань військовослужбовці відпрацьовували тонкощі створення оборонних позицій, ведення оборони та атаки, координування розвідки ворожих позицій і наступального патрулювання", — розповів генерал.

Читайте також: "Стійкі фізично та психологічно", – інструктор ЗСУ про підготовку українських військових в Британії

За словами Павлюка, під час тренувань інструктори підвищували рівень втоми новобранців та моделювали ситуації, у яких вони можуть опинитись найближчим часом.

"Навчання є реалістичним і вимогливим – воно імітує середовище високого стресу та високих ставок, у якому слухачі повинні мати змогу ефективно працювати", — сказав він.

Павлюк зазначив, що підготовкою українських захисників опікуються близько 70 військовослужбовців Австралійських сил оборони, які беруть участь у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії.

Що відомо про навчання українських військових у Великій Британії

21 липня у Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що протягом найближчих місяців під керівництвом Збройних сил Великої Британії проведуть навчання близько 10 тисяч українців. Навчання проводяться на об’єктах по всій Великій Британії з понад 1000 інструкторами з 11-ї бригади сприяння силам безпеки.

У листопаді посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс повідомила, що програму підготовки українських військовослужбовців, яку запропонувала Велика Британія, підтримали вже понад 10 країн Заходу.

4 грудня у Великій Британії добігла кінця остання у 2022 році серія тренувань для українських військовослужбовців за участі канадських інструкторів.

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко повідомив, що починаючи з 1 січня наступного року ще 19 200 солдатів та офіцерів Збройних сил Україні будуть навчені на території Великої Британії.

Читайте також

У США заявили про розширення програми підготовки українських Збройних сил

На початок