КНДР запустила дві балістичні ракети

КНДР запустила дві балістичні ракети

Запуск ракети КНДР
. Запуск ракети КНДР. Фото: АР

У вівторок Північна Корея випустила дві балістичні ракети малої дальності в Японське море біля свого східного узбережжя. Про це повідомляє Reuters з посиланням на військових Південної Кореї.

Ракети були випущені близько 7:40 ранку (00:40 за київським часом) з провінції Південний Хванхе, поблизу західного узбережжя країни, і пролетіли приблизно 620 кілометрів, повідомив Об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї (JCS).

Збройні сили Південної Кореї перебувають у стані підвищеної готовності та підтримують повну готовність у тісній координації зі Сполученими Штатами, йдеться у заяві JCS.

Читайте також: У Північній Кореї вперше випустили марку із зображенням дочки Кім Чен Ина

Раніше Північна Корея заявила, що будь-яка спроба збити одну з її ракет під час випробування буде розцінена як оголошення війни.

За даними ЗМІ, загальна кількість ракетних випробувань, проведених КНДР у 2022 році, оцінюється як "безпрецендентна". Північна Корея минулого року випустила близько 70 балістичних ракет, зокрема близько восьми міжконтинентальних.

Водночас відносини між Північною Кореєю та Південною Кореєю стали більш напруженими з того часу, як консервативний уряд президента Південної Кореї Юн-йоля прийшов до влади у травні, обіцяючи більш жорстку позицію щодо північного сусіда.

Читайте також

Південна Корея створить нову ракету для протидії артилерії КНДР

Північна Корея постачала зброю в Росію, зокрема для ПВК "Вагнер" — у США оприлюднили докази

Південна Корея може розірвати перемир’я з КНДР

На початок