Південна Корея створить нову ракету для протидії артилерії КНДР

Південна Корея створить нову ракету для протидії артилерії КНДР

Південна Корея створить нову ракету для протидії артилерії КНДР
. Ракета KTSSM. Фото: Defence Express

Південна Корея прагне створити нову керовану ракету для знищення північнокорейських артилерійських систем великої дальності.

Про це повідомляє Yonhap.

"Південна Корея планує ухвалити базовий план вже наступного місяця щодо розробки нової вдосконаленої керованої ракети, здатної вражати північнокорейські артилерійські установки великої дальності, заховані в печерах, повідомляє державне агентство із закупівель озброєнь", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ракета має стати модернізованою версією корейської тактичної ракети класу "земля-поверхня" (KTSSM), яку називають "вбивцею артилерії великої дальності", повідомляє Адміністрація програми оборонних закупівель (DAPA).

"У той час, як наявна система KTSSM працює на стаціонарній платформі, передбачається, що ракета буде запускатися на мобільній пусковій установці, що підвищить її маневровість і живучість", — пише видання.

KTSSM, що перебуває на озброєнні, має радіус дії 180 кілометрів при калібрі 400 міліметрів. Очікується, що оновлена ​​версія ракети буде більшою та з довшим радіусом дії, що сягатиме близько 300 кілометрів.

На початку 2023 року президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заявив, що країна може припинити угоду про зниження напруженості у стосунках із КНДР, укладену у 2018 році.

Читайте також

РФ використовує оновлені "шахеди", росіяни підсилюють угрупування на Донбасі. 354 день війни. Онлайн

На початок