"Я хочу, щоб на моєму поколінні війна закінчилася". Як боєць на позивний Лев воює на фронті

"Я хочу, щоб на моєму поколінні війна закінчилася". Як боєць на позивний Лев воює на фронті

"Я хочу, щоб на моєму поколінні війна закінчилася". Як боєць на позивний Лев воює на фронті
Фото: Facebook/Регіональне управління Сил територіальної оборони "Захід"

Військовослужбовець Михайло на позивний Лев захищає Україну з 2016 року. Наразі боєць воює проти збройних сил РФ на півдні у складі 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини. Історію воїна розповіли на Facebook-сторінці Регіонального управління Сил територіальної оборони "Захід".

"На війні — велика помилка, якщо ти будеш недооцінювати ворога. Треба бути готовим до різних його варіантів і маршруту дій, які він зробить. Я сам вже воюю з 2016 року. Розумію, що сил бракує, але здаватися непотрібно. Якщо здамося, то втратимо все, що маємо", — каже військовослужбовець.

Михайло впевнений у перемозі України. З його слів, українці переможуть, бо воюють на своїй землі й за свою землю.

"Ми тут народилися. А з їхнього боку — вони йдуть і не знають, чому вони сюди йдуть. Це — наша земля. Обов'язок кожного чоловіка і кожної жінки, які є військовослужбовцями, — оберігати Україну. Це те саме, що до кожного додому прийшла б якась незрозуміла людина і намагалася відібрати твій будинок", — розповідає Михайло.

Боєць прагне, щоб його дитина в майбутньому жила у мирній Україні.

"Я хочу, щоб на моєму поколінні це закінчилося. Щоб в майбутньому моя дитина жила в спокійній Україні. Щоб вона не боялася тривог, вибухів, і що прийде загарбник і знищить все, що вона любить", — говорить Михайло на позивний Лев.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок