На Львівщині за підтримки Чехії планують створити опіковий центр та банк шкіри

На Львівщині за підтримки Чехії планують створити опіковий центр та банк шкіри

На Львівщині за підтримки Чехії планують створити опіковий центр та банк шкіри
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Львівщині за підтримки Чехії планують реалізувати проєкт зі створення опікового центру та банку шкіри. Про це очільник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив після зустрічі з чеським урядовим уповноваженим з питань відновлення України Томашем Копечним.

Уповноважений з питань відновлення України Томаш Копечний приїхав з візитом до Львова 12 березня разом з представниками чеських установ та компаній, які готові вкладати гроші в гуманітарні проєкти.

"Маючи добрий попередній досвід із військової допомоги, сьогодні зі мною прибула делегація, яка буде надавати гуманітарну допомогу: очищення територій, зокрема води і екології, енергетика, транспорт, охорона здоров’я. Ми підготували список неурядових організацій, які б могли допомогти Львівській області", – каже Томаш Копечний.

За його словами, чеські партнери вже надали обладнання для інтенсивної терапії для одного з медзакладів області. Надалі допоможуть реалізувати проєкт зі створення опікового центру та банку шкіри. Також серед важливих напрямків співпраці — психологічна допомога та пластична хірургія для українців, які отримали травми через війну.

Крім того, сторони обговорили підтримку діяльності клініки "Superhumans Center", яку невдовзі відкриють на Львівщині, реконструкцію приміщення Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні та будівництво хірургічного корпусу на території Львівського обласного перинатального центру.

Читайте також

На Львівщину евакуювали ще 11 поранених українців зі Сходу України

Тривають будівельні роботи: центр протезування та реабілітації Superhumans Center запрацює навесні

На початок