У Києві та області частково діють вимкнення світла за графіками. Де саме

У Києві та області частково діють вимкнення світла за графіками. Де саме

Доповнено
У Києві та області частково діють вимкнення світла за графіками. Де саме
Фото: pexels.com

У частині Голосіївського, Святошинського, Шевченківського та Солом'янського районів відбуваються відключення електроенергії за стабілізаційними графіками. Про це у Telegram повідомляє компанія ДТЕК.

Через те, що пошкоджене обладнання, енергооб'єкти не можуть передавати енергію для всіх жителів цих районів. Тому за командою "Укренерго" були частково застосовані стабілізаційні відключення за графіками. Переглянути їх можна на сайті ДТЕК "Київські електромережі".

Частково застосовані стабілізаційні вимкнення електроенергії і на Київщині. Як повідомили у ДТЕК, світло вимикають за графіками в частині Бучанського району. Подивитися їх можна на сайті ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві

10 та 11 березня у Києві тимчасово застосовувалися стабілізаційні графіки відключення електроенергії. Обмеження були через пошкодження на об’єктах інфраструктури внаслідок повітряної атаки росіян, що сталася напередодні. Світла не було в частині Голосіївського, Шевченківського, Святошинського та Солом'янського районів.

Протягом кількох тижнів "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Тож планові відключення у Києві та області не застосовували.

Читайте також

Скільки мільйонів витратила Київська ОВА на облаштування "пунктів незламності"

На початок