Штраф за невиконаний ремонт Льодового палацу — на підрядника подали в суд

Штраф за невиконаний ремонт Льодового палацу — на підрядника подали в суд

Штраф за невиконаний ремонт Льодового палацу — на підрядника подали в суд
Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Столична прокуратура має намір через суд стягнути з підрядника понад 25 млн грн за невиконаний ремонт Льодового палацу в Києві.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Відомство встановило порушення будівельною компанією інтересів держави через неналежне виконання умов договору про капітальний ремонт будівлі Льодового палацу на вул. Юрія Іллєнка у Шевченківському районі столиці.

Як з'ясувала прокуратура, отримавши аванс, будівельна фірма так і не приступила до виконання умов договору.

Штраф за невиконаний ремонт Льодового палацу — на підрядника подали в суд
Частина будівлі Льодового палацу в Києві. Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Київська міська прокуратура звернулась до Господарського суду Києва з позовом про повернення підрядною організацією суми авансу до держбюджету. Також з підрядника вимагатимуть сплатити штраф. Якщо суд підтримає позицію прокурорів компанія загалом повинна буде сплатити до державного бюджету понад 25,5 млн грн.

Що відомо про льодовий палац у Києві

Льодовий палац є частиною спорткомплексу "Авангард" у Києві. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт у червні 2022 року назвав столичний спорткомплекс серед об'єктів, що постраждали внаслідок повномасштабної російської агресії.

Льодовий палац був введений в експлуатацію в 1981 році. Тривалий час він підпорядковувався профспілкам. У 2009 році льодову арену вирішили реконструювати. Відновлення тривало два роки і фінансувалось із держбюджету, однак не було доведене до кінця. З того часу ковзанка не функціонує.

У 2017 році тодішній міністр молоді та спорту Ігор Жданов презентував проєкт глобального розвитку спорткомплексу "Авангард", який мав реалізовуватися в кілька етапів. Перший етап стартував у 2019 році. Роботи з відновлення спорткомплексу у 2020 році були відтерміновані через пандемію коронавірусу. Друга черга реконструкції була запланована на 2021 рік. Планували замінити комунікації, дренаж та систему кондиціювання, замінити протипожежну систему та систему зв'язку, побудувати сонячну електростанцію.

Читайте також

Знищення "Мрії": СБУ повідомила про підозру екскерівникам ДП "Антонов"

На початок