У Хмельницькому попрощались з воїном Михайлом Юрковим

У Хмельницькому попрощались з воїном Михайлом Юрковим

У Хмельницькому попрощались з воїном Михайлом Юрковим
Фото: Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому сьогодні, 10 березня, попрощалися із двадцятирічним військовослужбовцем, солдатом Михайлом Юрковим. Загинув воїн шостого березня під Бахмутом, під час виконання військового обов’язку. Прощалися рідні, друзі та знайомі з Михайлом Юрковим у міській ритуальній службі, де загиблого відспівали військові капелани.

Сестра загиблого Михайла Юркова, Віра говорить, що він з дитинства був відповідальним: "Його попросять, він обов’язково зробить, і нічого що хворіє, болить, одразу "летить" на допомогу. Він був найкращим, таких людей я ще не зустрічала".

За словами сестри бійця, Михайло загинув під Бахмутом. Віра каже, востаннє мала зв'язок із братом у день його загибелі.

"Шостого числа, коли він загинув, буквально за 15 хвилин до того, ми переписувалися. Ми говорили про ремонт телефону, в принципі нічого такого, тільки ремонт", — розповіла Віра.

Дівчина Михайла Юркова, Дарина розповіла, що знала його з дитинства: "Він завжди був найкращим для мене і буде завжди найкращим. Любила, і буду любити. Завжди його чекала, він мені завжди писав коли кудись їхав, я сиділа, могла тижнями нічого не отримувати, але знала, що він повернеться".

Дарина каже, Михайло будував великі мрії на майбутнє, після закінчення війни.

"Вчитися хотів, архітектором стати, поїхати в Норвегію, світ побачити, Україну об’їздити, багато чого хотів", — сказала Дарина.

Провести в останню путь Михайла Юркова прийшли його однокласниці Даша і Тетяна. Тетяна про воїна каже: "Він дуже любив жартувати, завжди. Жодного уроку в нас не проходило без його жартів. Він робив наші дні кращими. В школі, коли не хотіли сидіти на уроках, він починав жартувати, ми починали всім класом сміятися. Це було так класно".

Тетяна згадує військово-патріотичну гру у які брала участь разом із Михайлом: "В нас в школі був предмет Захист Вітчизни. І я була з ним в групі, і ще деякі дівчатка. Я пам’ятаю, ми їздили на "Джури", на полігоні там разом були, проживали в одному будиночку, стріляли разом. Він завжди був відважним".

Поховали 20 річного Михайла Юркова на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Читайте також

  • На війні загинув Євген Зозуля з Хмельниччини
  • На фронті загинув Сергій Дубовий з Хмельниччини
  • У Хмельницькому попрощались з воїном Віталієм Гнипелем
  • У Хмельницькому попрощались з воїном Віктором Мацаком
  • У Хмельницькому попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Бірюком
  • У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Владиславом Двораком та Сергієм Севруком
  • Повернувся з полону і помер у шпиталі захисник з Хмельниччини
  • Хмельниччина втратила ще шістьох своїх захисників
  • У Хмельницькому попрощались з Сергієм Бурмістровим

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок