Криптобіржа Binance закрила для росіян купівлю доларів та євро

Криптобіржа Binance закрила для росіян купівлю доларів та євро

Криптобіржа Binance
Криптобіржа Binance. Фото: Binance

Найбільша у світі криптобіржа Binance закрила для росіян можливість купівлі та продажу доларів та євро через свій P2PPeer-to-peer, P2P — плата з картки на картку за допомогою спеціального платіжного сервісу-сервіс. Про це повідомляє російський Forbes. Біржа пояснила своє рішення запровадженням десятого пакета антиросійських санкцій ЄС. Крім того, Binance заборонила громадянам ЄС купувати та продавати рублі через P2P.

"Для продовження використання Binance P2P користувачі можуть обирати інші доступні фіатні валютиФіатна валюта є законним платіжним засобом, який не забезпечений фізичним товаром і отримує свою вартість від довіри до емітента, наприклад, держави чи центрального банку. Фіатна валюта замінила золотий стандарт та інші товарні системи у встановленні вартості законного платіжного засобу.", — зазначив представник біржі. При цьому росіяни можуть, як і раніше, використовувати рублі на криптомайданчику. Видання зазначає, що P2P-сервіси Binance та інших криптобірж росіяни почали активно використовувати у 2022 році як інструмент для переказу грошей за кордон — після того, як звичайні SWIFT-перекази робити стало складніше.

У квітні 2022 року міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що криптобіржа Binance обмежить доступ користувачам із Росії. Обмеження стосуватимуться всіх російських клієнтів майданчика, загальна вартість криптоактивів яких перевищує 10 тисяч євро. Вони зможуть лише виводити кошти. Повідомлення про це з'явилося у чаті підтримки біржі.

Читайте також

Binance виділила 1,2 млн доларів на допомогу переселенцям

Криптобіржа Binance допомогла Ірану провести угоди на $8 млрд в обхід санкцій — Reuters

На початок