Зеленський анонсував нові санкції проти тих, хто намагається послаблювати Україну

Зеленський анонсував нові санкції проти тих, хто намагається послаблювати Україну

Зеленський
. Президент Володимир Зеленський / Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський анонсував нові санкції проти тих в Україні, хто ще намагається послаблювати державу. Про це він сказав у вечірньому зверненні.

"Готуємо нові цілком справедливі кроки нашої держави проти тих в Україні, хто ще намагається послаблювати державу, підважувати міцність нашого суспільства. Невдовзі відбудеться нове засідання РНБО, і є відповідні проєкти санкційних рішень. Внутрішня безпека України – теж перший пріоритет", — сказав президент.

Зеленський також повідомив, що провів нараду з військовими, розвідкою.

"Фронт, наша оборона, битва за Бахмут і увесь Донбас. Це перший пріоритет. Робимо все для того, щоб наші тактичні кроки спрацювали на стратегічне завдання – на успіх України в битві за всю тимчасово окуповану територію нашої держави", — сказав він.

Президент подякував кожному українському воїну на фронті.

"Дуже важливо, що фронт – це не якась лінія на мапі, це – люди, це стійкість, це готовність битися, це опора одне для одного, це допомога одне одному. Це допомога всього народу тим, хто зараз у бою. Допомога від усіх, хто забезпечує логістику для фронту й для бійців, від усіх, хто волонтерить, хто працює й сплачує податки. Кожен день на всіх рівнях в Україні має бути корисним для нашої оборони", — зазначив Зеленський.

26 лютого Зеленський увів у дію санкції РНБО щодо громадян Росії, причетних до викрадення українських дітей з тимчасово окупованих територій.

Читайте також

Зеленський провів кадрові перестановки в СБУ

Зеленський ввів в дію санкції проти "Росатому"

На початок