Програма "ВідновиДІМ": хто у Бучі може отримати гроші на відновлення житла

Програма "ВідновиДІМ": хто у Бучі може отримати гроші на відновлення житла

Програма "ВідновиДІМ": хто у Бучі може отримати гроші на відновлення житла
Зруйнований житловий будинок в результаті обстрілів та вибухів, в Бучі, 5 квітня 2022 р. Фото: УНІАН

В межах реалізації програми "ВідновиДІМ" до 7,2 мільйона гривень буде спрямовано на відбудову і ремонт будинків у Бучі Київської області, які зазнали ушкоджень внаслідок вторгнення Росії. Учасниками програми можуть стали лише ОСББ.

Про це у Telegram повідомив мер Бучі Анатолій Федорук. За його словами, 147 будинків можна буде відновити за цією програмою.

"Ми виконаємо проєктно-кошторисну документацію, ми пройдемо відповідні експертизи разом з нашими службами. Мова йде про стовідсоткову грантову програму. Мова не йде про співфінансування, про участь громадян з фінансової точки зору. 147 будинків має можливість Київська обласна військова адміністрація залучити до цієї програми", — розповів Федорук.

Для того, щоб взяти участь в програмі, потрібно звернутися з відповідною заявою до Бучанської міської ради. Фахівці проконсультують і допоможуть якнайшвидше оформити всі необхідні документи. Отримані кошти можна витратити на ремонт місць загального користування – покрівель, фасадів, віконних та балконних конструкцій, а також внутрішньобудинкових мереж, зазначив мер Бучі.

Що відомо про пошкодження та відновлення об'єктів у Бучі

Понад 2,5 тисяч споруд пошкодили російські окупанти у Бучі, що на Київщині. Загалом збитки міста складають понад 5 мільярдів гривень.

У вересні мер Бучі Анатолій Федорук повідомляв, що у Бучі знесуть 372 приватних будинки і два багатоповерхових. Ці будинки зазнали суттєвих руйнувань внаслідок російської військової агресії і не підлягають відновленню.

У січні мер Федорук повідомив, що у Бучанській громаді Київської області близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеню. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

Читайте також

На Київщині щотижня відновлюють до 300 пошкоджених війною об'єктів — ОВА

На початок