На Кіровоградщині поновлюють ремонт доріг. Торік не проводили через російське вторгнення

На Кіровоградщині поновлюють ремонт доріг. Торік не проводили через російське вторгнення

На Кіровоградщині поновлюють ремонт доріг. Торік не проводили через російське вторгнення
Відремонтований міст до селища Нове на дорозі державного значення Стрий-Ізварине, 17 грудня 2021 року. Фото: Суспільне Кропивницький

Понад 863 мільйони планують витратити на ремонт доріг місцевого значення на Кіровоградщині у 2023 році. Про це під час брифінгу розповів заступник директора обласного департаменту інфраструктури Володимир Дмитренко. За його словами, торік дороги не ремонтували через війну. Цього року затвердили перелік ремонтів. Чекають сприятливої погоди, щоб їх почати.

У 2022 році на ремонт доріг місцевого значення на Кіровоградщині мали виділити з державного дорожнього фонду 842 мільйони гривень, каже Володимир Дмитренко. Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну це фінансування не відбулося. Кіровоградщина отримала у дванадцять разів менше – 65,8 мільйона гривень. Грошей вистачило на експлуатаційне утримання доріг.

Цього року капітальні ремонти доріг місцевого значення й комунальних доріг проводитимуть у різних частинах області, каже Володимир Дмитренко. "Першочергових об’єктів у нас немає. Усі об'єкти, які включені до переліку, дуже важливі".

Зі слів Володимира Дмитренка, найбільша протяжність дороги, яку відремонтують у цьому році, – чотири з половиною кілометри. Це автомобільна дорога О120903 Компаніївка – Сасівка – Губівка – Калинівка.

Кошторис об’єктів уточнюють через зміни цін на пально-мастильні й будівельні матеріали.

Що відомо

На Кіровоградщині протяжність доріг місцевого значення 4274 км. Їхнє утримання й розвиток курує обласний департамент інфраструктури.

Читайте також

  • У Кропивницькому планують побудувати вантажний аеропорт. Що для цього потрібно
  • Наприкінці 2023 року у Кропивницькому планують розпочати будівництво 10-поверхівки на Набережній
  • У Добровеличківці на Кіровоградщині відремонтують будинок на вісім квартир для лікарів
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок