Понад пів сотні підприємців Луцької громади подали заяви на компенсацію за генератори

Понад пів сотні підприємців Луцької громади подали заяви на компенсацію за генератори

Більш як пів сотні підприємців подали заяви на часткову компенсацію з бюджету Луцької громади за придбані генератори, – розповів у коментарі Суспільному директор міського департаменту економічної політики Борис Смаль.

Прийом заяв тривав до 1 березня.

Наразі, зі слів посадовця, триває етап перевірки всіх документів, котрі отримала міськрада з луцького Центру надання адміністративних послуг.

"Звернулося трохи більше 50 людей, але не всі заявники підпадають під вимоги, тому декому будемо відмовляти. Наприклад, з Рованців написали лист. Також написав підприємець, який не зареєстрований у Луцьку", – сказав Борис Смаль.

За умовами програми підприємці можуть отримати 50 % від вартості генератора, але не більше 50 тисяч гривень. Комісія, на якій розподілять кошти між заявниками, відбудеться в Луцькій міській раді наступного тижня.

Що відомо

  • Прийом документів на компенсацію підприємцям за придбані генератори стартував 20 лютого і завершився 1 березня. На компенсацію з міського бюджету виділили сім мільйонів гривень із програми розвитку малого та середнього підприємництва.
  • Під час внесення змін до бюджету Луцька у грудні 2022-го суму відшкодування вартості електрогенераторів для ОСББ, житлово-будівельних кооперативів і управителів багатоквартирних житлових будинків зменшили до з семи до 2,5 мільйонів гривень.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок