Біла Церква отримала генератори від муніципалітету міста Єна

Біла Церква отримала генератори від муніципалітету міста Єна

Біла Церква отримала генератори від муніципалітету міста Єна
Скріншот з відео / Білоцерківська територіальна громада

Білоцерківська громада на Київщині отримала чотири генератори від муніципалітету міста Єна (Німеччина). Про це повідомляє пресслужба громади у Telegram.

Місцева влада зазначає, що одним з її найголовніших завдань є безперебійна робота підприємств критичної інфраструктури. Оскільки досі залишається ризик атак на інфраструктуру України.

Німецькі партнери передали генератори потужністю 62,5 кВА, які забезпечуватимуть теплом та водою були забезпечені оселі білоцерківців та лікарні.

"Це вагомий внесок стабільність роботи критичної інфраструктури нашої громади та у енергетичну безпеку України", — йдеться в повідомленні.

Що відомо про допомогу Україні пережити блекаут

Міжнародні партнери надсилають Україні обладнання, яке має допомогти пережити блекаут та підготуватися до зими. Зокрема Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України. ЄС пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів. Також генератори відправляє Естонія.

Читайте також

Німецькі військові вчать українців працювати на системі ППО IRIS-T — Міноборони

Німеччина хоче придбати у Швейцарії 96 танків Leopard 1 для України

На початок