Доленосна потрійна заміна. Динамо на залитому газоні здолало Зорю в битві за друге місце УПЛ Facebook Dynamo Kyiv

Київське "Динамо" в напруженому матчі обіграло свого головного конкурента за друге місце чемпіонату України - луганську "Зорю" з рахунком 1:3. Перебіг поєдинку, де спочатку вели луганчани, переламала потрійна заміна від Олексія Михайличенка.

13 червня в Запоріжжі відбувся поєдинок 26 туру Української Прем'єр-Ліги між луганською "Зорею" та київським "Динамо". Головний арбітр матчу - Микола Балакін, також була застосована система VAR.

У першому таймі нагоди відкрити рахунок мали обидві команди. Найгостріший момент створили луганчани на 12 хвилині, коли міг забивати Громов, але ворота врятував Бущан. Спробував зіграти на добиванні Кабаєв, та арбітр зафіксував офсайд. Шанси до перерви мали й динамівці Георгій Цитаїшвілі та Назарій Русин, але рахунок на табло лишився нульовим.

У перерві поєдинку Запоріжжя накрила злива, через що матч був значно затриманий, і продовження гри опинилося під запитанням через стан газону.

Утім, головний суддя Микола Балакін все ж дозволив суперникам вийти на поле. "Зоря" швидше адаптувалася до незвичних умов і перейняла ініціативу. На 53-й хвилині під час однієї з атак луганчан Артем Шабанов зіграв у ноги супернику, арбітр, не вдаючись до допомоги VAR показав на 11-метрову позначку. Владлен Юрченко в дуелі з голкіпером динамівців Георгієм Бущаном шансу не змарнував, 1:0.

Менше ніж за 10 хвилин супермомент мав той же таки Владлен Юрченко, який опинився сам-на-сам з порожніми воротами. Але від дублю луганчанина “біло-синіх” врятувала поперечка.

На 61-й хвилині тренер киян Олексій Михайличенко вдався до потрійної заміни: на поле вийшли Беньямін Вербіч, Карлос де Пена та Віктор Циганков, який відновився після травми. Після цього динамівці помітно додали в активності.

Упродовж 5-ти хвилин Віталій Буяльський двічі штурмував штрафний майданчик підопічних Віктора Скрипника, але підводила реалізація.

Утім, на 71-й хвилині з асисту Беньяміна Вербича спроби Буяльського таки увінчалися успіхом: потужним ударом динамівець поцілив у кут воріт луганчан і відновив паритет у матчі, 1:1.

На 75-й хвилині знову зіграла заміна Михайличенка. Дмитро Іванісеня програв боротьбу Карлосу де Пені, який лівою ногою розстріляв ворота "Зорі" і вивів свою команду вперед, 1:2.

За 10 хв до фінального свистка Ловро Цвек грубо сфолив на Сергієві Сидорчукові. Капітан “Динамо” отримав розсічення та рвану рану ноги й покидав поле з допомогою одноклубників. Цвек же, після перегляду VAR арбітром, отримав пряму червону картку, залишивши свою команду у меншості.

Вже на останній компенсованій хвилині крапку в протистоянні голом зі штрафного поставив Віктор Циганков, 1:3.

Тож динамівці тепер мають в активі 52 очки й посідають другу сходинку турнірної таблиці. Кияни зробили вагомий крок у боротьбі за кваліфікацію до Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, в попередньому поєдинку чемпіонату України "Динамо" розгромило "Олександрію" в матчі з трьома пенальті та вилученням.