Як поводитися зі зброєю і діяти в бою: на Тернопільщині провели вишкіл

Як поводитися зі зброєю і діяти в бою: на Тернопільщині провели вишкіл

Як поводитися зі зброєю і діяти в бою: на Тернопільщині провели вишкіл
Суспільне Тернопіль

Представники "Правого Сектору" провели патріотичний вишкіл. Вони навчали, як поводитися зі зброєю і взаємодіяти в бойових умовах. Також розповіли, як надавати першу медичну допомогу. Про це розповів керівник обласного цивільного штабу "Правий сектор" Володимир Мричко.

На одне із тренувань прийшли шестеро тернополян. Це люди цивільних професій, які не служили в армії і не мають бойового досвіду.

Вишкіл "Правого Сектору"
Вишкіл "Правого Сектору". Суспільне Тернопіль

Заняття проводив інструктор з бойовим досвідом Володимир Дмитрів. Перед початком – проінструктував.

"Перед стрільбою, треба відрегулювати автомати і ремні автоматів так, щоб було зручно прицілюватися справа, зліва, щоб не заважало рухатися. Ноги треба ставити ноги на ширину плечей, щоб було зручно. Коліна завжди мають працювати як амортизатори".

Володимир Дмитрів
Володимир Дмитрів. Суспільне Тернопіль

Ігор Дутка за фахом інженер. Розповідає, в армії не служив. Такі тренування відвідує постійно, щоб відточити навички поводження зі зброєю.

"Вважаю, що незалежно від того, служиш ти чи ні, потрібно вміти і знати усе те, чого вчать на цьому вишколі. Тому що можуть бути і ракетні обстріли, і інші. Потрібно вміти і собі й іншим надати першу допомогу".

Ігор Дутка
Ігор Дутка. Суспільне Тернопіль

Серед учасників тренування було двоє жінок. Тернополянка Елеонора Прошутинська вчилася правильно прицілюватися та тримати автомат. Заняття з бойової підготовки відвідує не вперше, – розповідає жінка. Вона прийшла на вишкіл, щоб не втрачати здобутих навичок.

"Якщо ти цим не користуєшся, то, відповідно, забуваєш, бо у повсякденному житті воно абсолютно не потрібне. До повномасштабного вторгнення ніколи не думала, що візьму до рук зброю. Навіть коли пропонували, то я завжди відмовлялася, але життя змушує мати певні навики".

Елеонора Прошутинська
Елеонора Прошутинська. Суспільне Тернопіль

Від початку повномасштабного вторгнення бойовий вишкіл пройшли близько 200 тернополян. Це люди цивільних професій, які не служили в армії і не мають бойового досвіду, – розповів керівник обласного цивільного штабу "Правий Сектор" Володимир Мричко.

"У нас щосуботи відбуваються вишколи для надання базового знання цивільним громадян, які десь не знають, що таке медицина, тактика, зброєзнавство. Кожної суботи у "Домі ветерана" люди збираються і можуть пройти певні вишколи".

Володимир Мричко
Володимир Мричко. Суспільне Тернопіль

Читайте також

На початок