Україна визначила склади на змішані естафети Кубка світу: Підручний не може бігти

Україна визначила склади на змішані естафети Кубка світу: Підручний не може бігти

Ексклюзивно
Україна визначила склади на змішані естафети Кубка світу: Підручний не може бігти
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Хто бігтиме від України у змішаних естафетах.

Збірна України з біатлону визначила склади на обидві змішані естафети етапу Кубка світу в Нове-Место. Про це повідомили тренери Юрай Санітра та Олександр Кравченко в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт.

Змішані естафети в Нове-Место закривають програму етапу. Перед цим українські біатлоністи виступили у спринтах та переслідуваннях, два найкращі результати сезону встановила Юлія Джима - 11-е місце у спринті та 13-е - у переслідуванні.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Участь у переслідуванні не взяв капітан збірної України Дмитро Підручний. Як повідомив в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт старший тренер збірної України Юрай Санітра, Підручний не стартував через проблеми з горлом, і тому не потрапив до складу жодної зі змішаних естафет.

"Дмитро Підручний не може стартувати, бо від учора почало горло боліти. Має кашель, тому треба його лікувати", - розповів Санітра.

Натомість тренери збірної України визначилася з обома складами на змішані естафети. Обидва зазнали змін у порівнянні з чемпіонатом світу.

Склади збірної України на змішані естафети Кубка світу в Нове-Место

  • Змішана естафета: Юлія Джима, Олена Білосюк, Артем Прима, Антон Дудченко
  • Одиночна змішана естафета: Анастасія Меркушина і Богдан Цимбал

У порівнянні зі складами на чемпіонат світу, у заявках на змішані естафети в Нове-Место відбулися зміни. У синглміксті разом з Анастасією Меркушиною бігтиме Богдан Цимбал, а не Дмитро Підручний. Тоді як у змішаній естафеті Меркушину та Підручного замінили Олена Білосюк та Артем Прима.

Змішані естафети Кубка світу в Нове-Место відбудуться у неділю, 5 березня, о 12:30 та 16:15 відповідно.

Що відомо

  • Саме у одиночній змішаній естафеті збірна України здобула останню медаль на рівні Кубка світу з біатлону. У сезоні 2021/22 "бронзу" на етапі в Обергофі виграли Артем Тищенко та Дар'я Блашко.
  • На чемпіонаті світу в змішаній естафеті Україна фінішувала на десятому місці, в одиночному міксті посіла 15-е.
  • Змішані естафети вдруге проходитимуть у сезоні Кубка світу з біатлону. Попередні відбулися на етапі в Поклюці: сьоме місце у синглміксті, 11-е - у змішаній естафеті.
На початок