"За самопочуттям - один з найкращих стартів". Богдан Цимбал - про виступ у переслідуванні у Нове-Место

"За самопочуттям - один з найкращих стартів". Богдан Цимбал - про виступ у переслідуванні у Нове-Место

Ексклюзивно
"За самопочуттям - один з найкращих стартів". Богдан Цимбал - про виступ у переслідуванні у Нове-Место
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Ексклюзивний коментар українського біатлоніста для Суспільне Спорт.

У Нове-Место відбулися дві гонки переслідування Кубка світу з біатлону. У чоловічій гонці найкращий результат показав Богдан Цимбал, який фінішував на 31-й позиції.

У порівнянні зі спринтом Цимбал відіграв одразу 12 позицій. При цьому український біатлоніст заробив три кола штрафу, хоча й випередив одразу двох своїх партнерів по збірній - Антона Дудченка та Артема Приму.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Після гонки Цимбал дав ексклюзивний коментар для Суспільне Спорт, у якому оцінив свій результат на трасі, а також самопочуття.

Цимбал відзначив, що за відчуттями гонка переслідування була для нього однією з найкращих. Ходом по дистанції біатлоніст показав 34-й результат з відставанням у 1:41 хвилину від шведа Мартіна Понсілуоми.

  • Про результат у переслідуванні

"Непоганий результат, але міг би й краще. Хоча б на один промах менше і було б ліпше. Вітер був, але на стійці я не мав проблем з ним. Приходив і був більш-менш штиль. Гарно себе сьогодні почував і не дивився, хто і як їде поруч. Працював у своєму темпі, якщо відчував, що можу перегнати, то робив це. Якщо бачив, що хтось добре їде, та темп підходить, то намагався з ними боротися і терпіти".

  • Про "найкращий старт" у сезоні
"Якщо брати по самопочуттю, то це був один з найкращих стартів. Зміг пробігти усі п'ять кіл в гарному темпі, хоча ногам все рівно програв дуже багато. Не розумію, як це виходить. Біжиш, біжиш і думаєш, що ти "Вау!", а ти не "Вау!". Це прикро".
  • Про бажання виступити у синглміксті

"Якщо поставлять на одиночну змішану естафету, то я буду радий. Якщо поставлять на просто змішану естафету, то ще більше радітиму. Мені немає різниці, головне, щоб бігти".

Рішенням тренерського штабу збірної України, Богдан Цимбал потрапив у склад на одиночну змішану естафету. Біатлоніст виступить у парі з Анастасією Меркушиною у неділю, 5 березня.

На початок