Тернопільський спортсмен здобув бронзову медаль

Тернопільський спортсмен здобув бронзову медаль

Тернопільський спортсмен здобув бронзову медаль
Фото: wunu.edu.ua

Спортсмен з Тернополя Михайло Свідрак здобув бронзову медаль на Відкритому кубку Європи з боротьби дзюдо. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

У турнірі брали участь 429 спортсменів з 43 країн світу, серед яких 21 представник збірної України.

Бронзову нагороду на цих змаганнях здобув 22-річний студент Західноукраїнського національного університету Михайло Свідрак у ваговій категорії до 81 кг. Тренери спортсмена Роман Циквас та Євген Боднарук.

"Михайло розпочав свій турнірний шлях з другого раунду, де зустрівся з першим поляком Држималем. Трохи більше двох хвилин знадобилося українцю, щоб заробити дві оцінки "Ваза-ара", тим самим здобути перемогу. Не менш впевнено у наступному раунді Михайло здолав швейцарця Героса, після чого у чвертьфіналі, на жаль, зазнав поразки від майбутнього чемпіона змагань з Молдови Віктора Стерпу. У сутичці українець на Golden Score переміг представника Греції Милонелііса, а у поєдинку за "бронзу" так само у додатковий час переміг швейцарця. Це перша нагорода з турнірів European Open в кар’єрі нашого дзюдоїста", – повідомили у Федерації дзюдо України.

Загалом збірна України завершила виступ у Варшаві з трьома нагородами у своєму активі – золота медаль у Юлії Гребеножко (в/к до 63 кг), а також бронзова медаль у Данила Хлопецького (в/к до 66 кг) і Михайла Свідрака (в/к до 81 кг). В загальнокомандному заліку наша збірна розташувалася на п’ятій позиції.

На початок