Для посилення безпеки: Київ збільшить кількість пожежних постів

Для посилення безпеки: Київ збільшить кількість пожежних постів

Для посилення безпеки: Київ збільшить кількість пожежних постів
Фото: КМДА

У Києві облаштують ще п’ять пожежних постів із цілодобовим чергуванням рятувальників і техніки. Відповідні зміни до міської цільової програми цивільного захисту підтримали сьогодні, 2 березня, депутати Київської міської ради.

Як пояснив мер Києва Віталій Кличко, особливо гостро питання створення нових пожежних постів постало з початком широкомасштабного вторгнення Росії. Рятувальникам доводиться оперативно ліквідовувати наслідки ракетних обстрілів та атак дронами на критичну інфраструктуру та житлові будинки міста.

Додаткові пожежні пости допоможуть посилити захист киян і гостей столиці від пожеж і наслідків надзвичайних ситуацій. Як повідомили в КМДА, щоденно в Києві підрозділи ДСНС здійснюють понад 30 виїздів на гасіння пожеж і ліквідацію надзвичайних ситуацій.

Що відомо про забезпечення частин ДСНС у Києві під час воєнного стану

За час повномасштабної війни столиця отримала від іноземних партнерів 36 сучасних пожежних авто. Зокрема, у липні 2022 року Київ отримав 12 пожежних і пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії.

У жовтні від німецьких та українських партнерів Київ отримав пожежне авто та два реанімобілі. Напередодні Нового року мер Кличко передав рятувальникам сучасний автомобіль для пінного гасіння пожеж, отриманий німецьких та польських партнерів.

2 пожежних авто Київ передав Харкову, який зазнає постійних обстрілів.

Читайте також

У Києві тестують оновлену систему оповіщення: працюватиме без електроенергії

На початок