Масованих ракетних атак РФ більше може не бути, росіяни шукають нову тактику — Гуменюк

Масованих ракетних атак РФ більше може не бути, росіяни шукають нову тактику — Гуменюк

Важливо
Начальниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк
. Начальниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк. Фото: Суспільне Одеса

Масовані ракетні атаки Росії можуть залишитись у минулому. Про це повідомила речниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк на брифінгу у Military Media Center.

“Ми говоримо, що масовані ракетні атаки можуть залишитися у минулому, а зараз ворог знаходиться на етапі пошуку нової тактики”, — пояснила Гуменюк.

За її словами, тепер окупанти  починають розподіляти в часі ракетні удари. Інколи це колаборація ударів з моря і повітря, а також невеликі партії “Шахедів”.

“Зараз вони хочуть і знешкоджувати нашу ППО, і завдавати результативних ударів”, — додала Гуменюк.

За словами Гуменюк, ракет у росіян вже набагато менше, але вони все ще є.

“Виробництво майже зупинине, але все ще є… Потужність ворога не знищена повністю. Вона ще має ознаки життя і продукує продукти вбивства”, — сказала речниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України.

Напередодні речник Командування Повітряних Сил Юрій Ігнат розповів, що час завдання повітряних ударів військом РФ буде дещо змінюватися.

“Раніше вони робили це типово, коли обстрілювали інфраструктуру: вночі — “Шахеди”, зранку — ракети. Зараз бачимо, що в будь-який час може бути обстріл, і вночі, і невеликою кількістю ракет. Сьогодні з переходом в ніч запустили 4 “Шахеди” — їх було знищено. Плюс поодинокі безпілотники. Такі, який був збитий сьогодні вдень (1 березня — ред.) на Київщині”, — сказав Ігнат.

За його словами, росіяни будуть робити те, що і робили до масованих обстрілів влітку: завдавати точкових ударів, вибираючи ту чи іншу ціль.

Читайте також

Ігнат: "Час завдання ударів ворогом дещо буде змінюватися"

На початок