Новонародженого хлопчика знайшли у підвалі лікарні Кропивницького

Новонародженого хлопчика знайшли у підвалі лікарні Кропивницького

Новонародженого хлопчика знайшли у підвалі лікарні Кропивницького

Новонародженого хлопчика знайшли на підвіконні у підвальному приміщенні обласної дитячої лікарні. Про це розповів Суспільному головний лікар цієї лікарні Василь Хорощак. Каже – дитину відігріли, нагодували, обстежують. Поліція розшукує матір дитини – розповіла Суспільному речниця поліції в області Віталіна Бевзенко. За її словами, за те, що дитину кидають у лікарні кримінальної відповідальності немає.

Знайдений хлопчик перебуває у палаті відділення інтенсивної терапії новонароджених. Дитину обстежують – каже завідувачка відділення Ірина Козловська:

"Дитина на вигляд доношена, з вагою 2450 грам, народжена цієї доби. Дитині десь 6-8 годин. Частину обстежень ми зробили, будуть ще дивитись консультанти, бо в нас немає ніяких відомостей про дитину – ні про маму, ні яка була вагітність. Стан дитини зараз стабільний. Потребує подачі зволоженого кисню, годується з соски, сумішами".

Розповідає, що зараз потрібно дитині:

"Підгузки, вологі серветки, одяг дитячий. Лікування забезпечує лікарня".

Знайшла дитину у підвалі лікарні медична сестра Наталія Чудна:

"Замотаний був у ковдру, геть новонароджений".

Це перший такий випадок у лікарні за 6 років роботи – каже головний лікар дитячої обласної лікарні Василь Хорощак.

"Температура тіла дитини була 32 градуси, переохолоджена. Думаю, на вулиці, поки несли, бо підвал у нас теплий. Дитина новонароджена, тому що пуповина була перевязана чорною ниткою, 10-й номер".

Згідно з законом мають 15 днів зареєструвати народжену дитину – каже начальниця міського управління з питань захисту дітей Тетяна Тимоховська:

"Якщо реєструємо ми дитину, то цій дитині буде надаватися статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Будемо шукати родину, куди можна влаштувати – це пріоритет. Якщо не вдасться, то це буде Будинок дитини".

На початок