Наслідки вибуху на аеродромі в російському Єйську: "Схеми" оприлюднили супутникові знімки

Наслідки вибуху на аеродромі в російському Єйську: "Схеми" оприлюднили супутникові знімки

Наслідки вибуху на аеродромі в російському Єйську: "Схеми" оприлюднили супутникові знімки
Посадка літака Ан-72 на аеродромі в Єйську, Краснодарський край, Росія, ілюстративне фото: вікіпедія

Проєкт "Схеми" сьогодні 1 березня оприлюднив супутникові знімки Planet Labs, на яких можна побачити наслідки пожежі на території полігону ППО, що знаходиться поблизу аеродрому у Єйську в Краснодарському краї Росії.

"Чи постраждав безпосередньо аеродром в Єйську — наразі невідомо, супутник поки не зафіксував, як виглядає летовище", — зазначили у "Схемах".

Натомість на знімках можна побачити, що станом на 15 лютого у східній частині аеродрому перебували два винищувачі типу МіГ-29, два пасажирські Ту-134, шість винищувачів типу Су-34 або Су-37, два транспортні Ан-72 і один Іл-38.

В центральній частині летовища знаходились три Іл-38, один Ан-72 та три Су-27, а у західній частині аеродрому — пасажирський Іл-62 та три транспортні Ан-24 або Ан-26.

Раніше Міноборони Росії заявило, що Україна вночі 28 лютого нібито зробила спробу атакувати за допомогою безпілотників об'єкти цивільної інфраструктури Краснодарського краю і Республіки Адигея.

Пізніше губернатор Московської області Андрій Воробйов заявив, що безпілотний літальний апарат упав у Коломенському окрузі Підмосков'я, а його ціллю, ймовірно, був об'єкт цивільної інфраструктури, він не постраждав.

Також за даними Euronews, аеропорт Санкт-Петербурга було закрито на кілька годин через появу в небі непізнаного об'єкта. За даними ЗМІ, у дію ввели план у разі порушення повітряного кордону. Пізніше влада пояснила те, що відбувається, навчаннями.

Читайте також

У Бєлгороді впали три безпілотники. Є руйнування — губернатор області

Пошкодження розвідувального літака А-50 у Білорусі: у Повітряних Силах розповіли, чому це важливо

На початок