Російські хакери атакували сайт Податкової служби Польщі

Російські хакери атакували сайт Податкової служби Польщі

хакер
Хакер. Ілюстративне фото: Pixabay

Російські хакери 28 лютого атакували сайт податкової адміністрації Польщі Podatki.gov.pl. Про це в середу в ефірі телеканалу Polsat News заявив уповноважений уряду Польщі з питань безпеки у кіберпросторі Януш Цешинський.

Він зазначив, що викрасти дані польських платників податків їм не вдалося.

"Це атака, яка блокує доступ до сайту, а не блокує безпеку, і ставить під загрозу наші дані. Відповідальність за вчорашню атаку несуть росіяни, це треба чітко сказати. У нас інформація, яка з великою долею ймовірності вказує на причетність до цього росіян", — сказав Цещинський.

Урядовець повідомив, що кібератака полягала у генеруванні значного штучного трафіку на цьому сайті, відтак його роботу було заблоковано.

Цещинський зауважив, що Польща є одним з об’єктів кібератак РФ, а від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну їх кількість зросла уп’ятеро.

Раніше заступник голови державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Віктор Джура повідомив, що протягом 2022 року фахівці Держспецзв’язку зареєстрували в Україні понад 2 тисячі кіберінцидентів та ще більшу кількість кібератак.

Читайте також

Google проаналізував кібероперації Росії проти України

Кіберзлочинці розсилають листи від імені РНБО — Держспецзв'язку

Російські хакери намагались проникнути у комп’ютерні мережі багатоквартирних будинків — СБУ

На початок