На Київщині судитимуть псевдоволонтера, який переправляв чоловіків за кордон

На Київщині судитимуть псевдоволонтера, який переправляв чоловіків за кордон

На Київщині судитимуть псевдоволонтера, який переправляв чоловіків за кордон
Фото: Київська обласна прокуратура

​​На Київщині судитимуть учасника організованої групи, яка переправляла військовозобов’язаних через державний кордон під виглядом волонтерів. Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

Правоохоронці встановили, що під час воєнного стану мешканець Київщини, залучивши двох спільників, розробив схему з переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон. За свої "послуги" ділки брали по 5 500 доларів.

Фігуранти справи підроблювали посвідчення волонтера з внесенням відповідних відомостей до інформаційної бази даних "Шлях".

Наразі тривають пошуки організатора та ще одного учасника групи. Їх оголошено в розшук.

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно учасника організованої групи за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України за ч. 3 ст. 28Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією., ч. 3 ст. 332Незаконне переправлення осіб через державний кордон України. КК України. Йому загрожує до 9 років за ґратами.

Що відомо про розслідування випадків незаконного виїзду за кордон військовозобов'язаних

На Київщині викрили групу осіб, які допомагали військовозобов'язаним виїхати за кордон під виглядом студента чи волонтера.

Київська адвокатка разом зі своїм чоловіком, лікарем та знайомою організували схему виїзду військовозобов'язаних за кордон за 12 тисяч доларів.

У Києві троє чоловіків організували схему виїзду за кордон військовозобов'язаних під приводом купівлі транспорту для ЗСУ.

У Києві правоохоронці викрили чергову схему нелегального переправлення людей через державний кордон під час воєнного стану. Організатором незаконної діяльності був мешканець столиці. Він допомагав іноземцям та військовозобов’язаним громадянам України перетинати кордон під виглядом волонтерів.

Читайте також

Масові бійки в людних місцях: до Київщини дійшов небезпечний флешмоб із Росії

Ґвалтували дітей та годували фекаліями: на Київщині затримали кривдників дітей

На початок