Перший батальйон ЗСУ завершив навчання на БМП Bradley — Міноборони

Перший батальйон ЗСУ завершив навчання на БМП Bradley — Міноборони

Бойова броньована машина M2 Bradley
Бойова броньована машина M2 Bradley. Фото: Getty Images

Перший батальйон ЗСУ завершив навчання з експлуатації бойових машин піхоти М2 Bradley. Про це повідомив перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк у Телеграм.

За словами Павлюка, українські військовослужбовці навчалися користуватися американськими БМП на базі США в Німеччині. "Bradley — доволі потужні машини, які створювалася з урахуванням протидії у боях радянській техніці", — зазначив Павлюк.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки розповіли про особливості М2 Bradley, додав Павлюк.

Раніше CNN повідомили, що перша група з 635 українських військових завершила курс на полігоні Графенвер у Німеччині. На цьому полігоні США проводять навчання з загальновійськової та маневреної підготовки. Наразі тренування розпочала друга група з 710 бійців ЗСУ.

Читайте також: БМП Bradley та Marder: яка специфіка цих бойових машин піхоти

M2 Bradley

M2 Bradley – це основна бойова машина піхоти, що перебуває на озброєнні механізованих військ армії США з 1980-х років. Бойова машина отримала власну назву на честь американського генерала часів Другої світової війни Омара Бредлі.

БМП призначена для забезпечення транспортування підрозділів мотопіхоти на полі бою, ведення ними бою з машини та вогневої підтримки їх в період та після спішування. На її базі створена бойова розвідувальна машина M3 "Бредлі".

Основна зброя Bradley — 25-мм автоматична гармата M242 Bushmaster. Додатково БМП має спарений 7,62-мм кулемет M240C та пускову установку ПТРК TOW.

20 січня Сполучені Штати оголосили про новий пакет військової допомоги Україні, який оцінюють у 2,5 мільярда доларів. Зокрема, до нього увійшли і 59 одиниць БМП Bradley.

Читайте також

У Німеччині в порту помітили військову техніку США для України — ЗМІ

На початок