Гурт "Без обмежень" виступив у Тернополі на підтримку ЗСУ

Гурт "Без обмежень" виступив у Тернополі на підтримку ЗСУ

Гурт "Без обмежень" виступив у Тернополі на підтримку ЗСУ
Суспільне Тернопіль

У Тернополі відбувся благодійний концерт гурту "Без Обмежень". Кошти, виручені з продажу квитків та сувенірів гурту, передадуть на підтримку та забезпечення Збройних сил України, – розповів фронтмен Сергій Танчинець.

За його словами, концерт відбувся під час благодійного туру "Вільні люди".

Концерт гурт "Без обмежень"
Концерт гурт "Без обмежень". Суспільне Тернопіль

До Тернополя під час туру "Вільні люди" гурт приїхав вдруге.

"Абсолютно природно, що українські артисти – українські за сенсом і змістом, проводять всі свої концерти, останній рік, як мінімум, щоби збирати гроші для реалізації запитів від військових: авто, дрони, засоби спостереження, обладнання та спорядження. Цього всього постійно потребують ЗСУ й інші підрозділи. Завдяки тому, що люди купують квитки на концерти, це все і реалізується".

Сергій Танчинець
Сергій Танчинець. Фото: Суспільне Тернопіль

На концерт прийшов захисник "Азовсталі", звільнений з полону морпіх Михайло Діанов разом з донькою та сім’єю сестри. Розповідає, хотів потрапити на виступ гурту ще до повномасштабної війни – у 2021 році в Миколаєві, але отримав завдання і полетів на острів Зміїний.

"Я дуже люблю їхню творчість. Неодноразово казав у своїх інтерв’ю: таке враження, наче Сергій Танчинець пише так, ніби був на війні. Це дуже потужно".

Захисник "Азовсталі" Михайло Діанов з дочкою
Захисник "Азовсталі" Михайло Діанов з дочкою. Суспільне Тернопіль

Гурт виконав пісні, написані до війни, і композицію, яку презентували 26 січня цього року – "Повернись живим".

"У цій пісні мені хотілося закласти заклик до всесвіту або молитву. Якщо там над нами хтось є, він нас, таку величезну кількість людей, обов’язково почує, і люди, українські хлопці та дівчата будуть повертатися додому живими і здоровими".

Концерт гурту "Без обмежень"
Концерт гурту "Без обмежень". Суспільне Тернопіль

Прийшли на концерт подружжя Аліма та Любові Федчуків.

"Ми ввімкнули відео концерту вдома і "зарядилися". Почали купувати квитки, ми прибігли і ми вже тут. Це щось неймовірне, бо це Україна, це наші співаки, це наша душа. Ми постійно стараємося працювати над тим, щоб допомагати нашим Збройним силам – і наші діти і ми, тому вперед до перемоги", – розповіла жінка.

Алім та Любові Федчуки
Алім та Любові Федчуки. Суспільне Тернопіль

Благодійний тур "Вільні люди" розпочався у січні й триватиме до вересня. Він також включає концерти за кордоном. Сергій Танчинець каже, що зараз усі повинні жити за принципом – "Або в ЗСУ, або для ЗСУ".

Концерт гурт "Без обмежень"
Концерт гурт "Без обмежень". Суспільне Тернопіль

"Я себе знайшов у другій частині, тобто в частині людей для ЗСУ, тому що те, чим я займався все життя, дало мені бонус у вигляді умовної популярності та умовної можливості комунікувати з великою кількістю людей, доносити їм важливі меседжі. І головне зараз – це зібрати цих людей довкола ідеї допомоги ЗСУ, емоційно і так далі. Мені здається, що гурт "Без Обмежень" і вся наша компанія є ефективними в цьому, тому ми почали цим займатися, продовжуємо і будемо займатися до остаточної нашої перемоги", – Сергій Танчинець.

Читайте також

  • Сергій Танчинець, "Без Обмежень": "Ми живемо в ситуації, з якої вихід один — тільки боротьба і перемога"
На початок