Фільм про війну на Донбасі став одним з переможців премії Пібоді

Фільм про війну на Донбасі став одним з переможців премії Пібоді

Фільм про війну на Донбасі став одним з переможців премії Пібоді IMDB

Документальна стрічка "Віддалений гавкіт собак" про 10-річного хлопчика з Донецької області отримала нагороду щорічної премії Джорджа Фостера Пібоді, яку вручають за видатний внесок в радіо і телебачення. Про це йдеться на сайті премії.

У зв'язку з пандемією коронавірусу церемонія нагородження, яка повинна була відбутися 18 червня, скасована. Проте, рада з 19 членів відібрала з 1300 стрічок-номінантів 30 найкращих і оприлюднила їх список.

Серед переможців - стрічка 2017 року "Віддалений гавкіт собак" (The Distant Barking of Dogs) данського режисера Саймона Леренга Вілмонта.

Фільм знімали в селі Гнутове Донецької області в 2015-2017 роках. Цей населений пункт розташований поруч з Маріуполем і знаходиться під контролем України. Однак він потрапляє під обстріли. У центрі сюжету - 10-річний хлопчик Олег, який живе в Гнутовому разом з бабусею. Його родина не захотіла покидати рідний дім і відчула на собі весь жах війни.

Що відомо

  • Раніше фільми про війну на Донбасі тріумфували на фестивалі DOCUDAYS, який також проходив онлайн.
  • У лютому українська режисерка-документалістка Ірина Цілик виграла приз американського фестивалю незалежного кіно "Санденс" за найкращу режисуру документального фільму. Цілик здобула нагороду за фільм "Земля блакитна, ніби апельсин". Теж про війну на Донбасі
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше