Забруднення Дністра: на Львівщині ліквідують витік оливи

Забруднення Дністра: на Львівщині ліквідують витік оливи

Забруднення Дністра: на Львівщині ліквідують витік оливи
Фото: Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА

У Стрийському районі ліквідовують забруднення річки Дністер трансформаторною оливою. Там вже відкачали понад 60 тонн нафто-масляної речовини. Про це повідомили 27 лютого на Facebook-сторінці Департаменту екології і природних ресурсів Львівської ОВА.

За даними Департаменту, витік трансформаторної оливи стався на території села Бородчиці Стрийського району з ВП "Західна енергетична система" ПАТ "Національна енергетична компанія "Укренерго". Його зафіксували 24 лютого.

На місці працював центр швидкого реагування ДСНС України. У трьох місцях встановили захисні бониСорбуючі бони призначені для збору, локалізації та переміщення плям нафтопродуктів на твердій і водній поверхнях..

"Силами Ходорівської міської ради встановили 5 загат із очерету у внутрішньогосподарському меліоративному каналі та старому руслі річки Дністер з метою затримання нафто-масляної речовини та уникнення її потрапляння в р. Дністер", — повідомили у Департаменті екології і природних ресурсів Львівської ОВА.

Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України провів контроль, показники питної води з приватних криниць у селі Журавно — у нормі.

"Крім цього, станом на сьогодні, у зв’язку із погодними умовами та підняттям рівня води, частина нафтопродуктів, яка осіла на чагарниках, потрапила у меліоративний канал, води якого потрапляють у річку Дністер. Станом на 27 лютого поверхня річки Дністер в межах гідропоста Журавно очищена", — додали у Департаменті екології і природних ресурсів Львівської ОВА.

Спостереження за станом річки Дністер продовжують, а заходи з ліквідації тривають.

Читайте також

На Львівщині двоє підлітків провалилися під кригу на озері

На початок