Понад 100 тисяч млинців для ЗСУ. У Києві зафіксували рекорд України

Понад 100 тисяч млинців для ЗСУ. У Києві зафіксували рекорд України

Понад 100 тисяч млинців для ЗСУ. У Києві зафіксували рекорд України
У Києві під час благодійного заходу "Млинці подяки" встановили рекорд України по найбільшій кількості випечених млинців для бійців ЗСУ Фото: Київська міська рада

У Києві під час благодійного заходу "Млинці подяки" встановили рекорд України: "Найбільша кількість млинців для ЗСУ" — 100 359 штук. Їх передали госпіталізованим військовим у 41 медичний заклад України, а також захисникам та захисницям на фронт.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Зазначається, що до благодійної ініціативи долучились кілька тисяч волонтерів, які разом пекли млинці для бійців Збройних Сил України. Їх доставили госпіталізованим військовим у медичні заклади від Краматорська до Ужгорода, а також на фронт.

"Представники київського бізнесу, місцевих громад, дошкільних навчальних закладів, шкіл та вищих професійних училищ з усієї території України безперервно працювали для того, щоб приготувати млинці подяки для бійців",— каже депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко.

Наразі також триває підрахунок для фіксації ще одного рекорду, який також має увійти до "Національного реєстру рекордів України" — "Найбільша кількість волонтерів, які взяли участь у заході",— повідомили у Київській міській раді.

Що відомо про частування млинцями бійців ЗСУ та вимушених переселенців

Дві тисячі пиріжків, а також тістечка, млинці та пончики. Крім цього, плетуть сітки та виготовляють окопні свічки. Усе це щодня роблять сумські волонтерки, яких військові назвали "підрозділом фей".

На Миколаївщині, в селі Лимани, четверо жінок готують для бійців Збройних сил України. Вареники з картоплею та вишнею, зрази з грибами, солодкі млинці з начинкою, пироги та інше передають через волонтерів на передову, на схід України. Продукти для страв купують власним коштом, допомагає громада.

У Кропивницькому студенти та працівники Центральноукраїнського університету під час благодійного ярмарку збирали гроші на тканину для пошиття нош. Їх шиють для військових у майстерні університету з грудня минулого року. Для придбання тканини на ноші в університеті організували благодійний ярмарок. Продавали вироби виготовлені своїми руками, вареники та млинці.

Подружжя з Нідерландів вирішило стати волонтерами і приїхати до України. На Львівщині вони організували пересувну кухню і відвідують прихистки. Вимушених переселенців пригощають млинцями із різними начинками.

Читайте також

Міська влада закликає киян не купувати першоцвіти

Лавру та Верховну Раду освітили "світлом незламності" швейцарського художника

У Києві зросла захворюваність на COVID-19

На початок